Past dates

Upcoming dates

March 2019

  1. Hippe Gasten Paard - Kleine Zaal - Den Haag
  2. Tim Dawn EKKO - Utrecht
  3. Merol Paradiso - Grote Zaal - Amsterdam
  4. Sari Schorr Poppodium Iduna - Drachten
  5. Black Box Revelation De Spot - Middelburg
  6. Memphis Maniacs Paard - Grote Zaal - Den Haag
  7. Marike Jager So What! - Gouda
  8. DRKNGHTS COLLECTIVE CATCH - Utrecht
  9. Jonna Fraser Club RED - Leeuwarden
  10. The Hazzah Skatecafe Amsterdam - Amsterdam
  11. Hippe Gasten De Oosterpoort - Binnenzaal - Groningen
  12. I'm With Her Paradiso - Grote Zaal - Amsterdam
  13. REMY De Goudse Schouwburg - Grote Zaal - Gouda
  14. Tala Drum Corps Metropool, Locatie Enschede - Enschede
  15. Larkin Poe Bitterzoet - Amsterdam
  16. Jay-Way CATCH - Utrecht
  17. Raggende Manne De Helling - Utrecht
  18. Black Box Revelation EKKO - Utrecht
  19. Fab x Paans Mezz - Breda
  20. REMY Concertgebouw De Vereeniging - Nijmegen
  21. Tiny Ruins Rotown - Rotterdam
  22. Waltzburg NDRGRND - Nijmegen
  23. Memphis Maniacs Doornroosje - Grote Zaal - Nijmegen
  24. Kita Menari Patronaat - Café - Haarlem
  25. Mike Shinoda AFAS Live - Amsterdam
  26. Tiny Ruins Cinetol - Amsterdam
  27. Maaike Ouboter ECI Cultuurfabriek - Roermond
  28. Black Box Revelation Muziekgieterij - Maastricht
  29. Empress Of Paradiso - Grote Zaal - Amsterdam
  30. Raggende Manne Victorie, Kleine Zaal - Alkmaar
  31. Matt Andersen TivoliVredenburg Grote Zaal - Utrecht
  32. Jaakko Eino Kalevi EKKO - Utrecht
  33. Gimbrère Studio - Tilburg
  34. Zak Abel Melkweg - MAX - Amsterdam
  35. Hippe Gasten De Spot - Middelburg
  36. How To Dress Well EKKO - Utrecht
  37. The Hazzah Paard - Kleine Zaal - Den Haag
  38. Indian Askin Metropool - Kleine Zaal - Hengelo
  39. Hippe Gasten Gigant - Apeldoorn
  40. Dodgy Bitterzoet - Amsterdam
  41. CUT_ Simplon - Small Hall - Groningen
  42. Sieneaux Club Smederij - Tilburg
  43. Bastian Baker Melkweg - Upstairs - Amsterdam
  44. Waltzburg AFAS Live - Amsterdam
  45. Jonna Fraser De Effenaar - Grote Zaal - Eindhoven
  46. Nightmares on Wax Claire - Amsterdam
  47. Raggende Manne Melkweg - Oude Zaal - Amsterdam
  48. Fab x Paans De Effenaar - Grote Zaal - Eindhoven
  49. Jonna Fraser La Rocca - Lier
  50. Indian Askin De Effenaar - Kleine zaal - Eindhoven
  51. Portland Ik Zie U Graag - Breda
  52. REMY Theater De Lievekamp - Oss
  53. Hoodie Allen Bitterzoet - Amsterdam
  54. Borokov Borokov De Klomp - Ovezande
  55. CUT_ TivoliVredenburg Pandora - Utrecht
  56. Nightmares on Wax Bird - Rotterdam
  57. Memphis Maniacs Gigant - Apeldoorn
  58. Indian Askin Bitterzoet - Amsterdam
  59. Ten Years After Muziekgieterij - Maastricht
  60. Meg Mac Paradiso - Kleine Zaal - Amsterdam
  61. Pitou Muziekgebouw Eindhoven - Eindhoven
  62. CUT_ Paard - Kleine Zaal - Den Haag
  63. Raggende Manne Burgerweeshuis Main Hall - Deventer
  64. Ten Years After Bibelot - Dordrecht
  65. REMY De Maaspoort - Middenzaal - Venlo
  66. Henry Jamison Paradiso - Kleine Zaal - Amsterdam
  67. Van Common Cinetol - Amsterdam
  68. Brother Ali Melkweg - Upstairs - Amsterdam
  69. Gus Dapperton Melkweg - Oude Zaal - Amsterdam
  70. Bass drum of Death Cinetol - Amsterdam
  71. SWMRS Melkweg - Oude Zaal - Amsterdam
  72. Tastic 013 - Jupiler Zaal - Tilburg
  73. Indian Askin Merleyn - Nijmegen
  74. Hippe Gasten KAF - Almere
  75. Ten Years After Poppodium Iduna - Drachten
  76. Joël Domingos 013 - Jupiler Zaal - Tilburg
  77. REMY DE KOM - Nieuwegein
  78. The Hazzah Melkweg - Oude Zaal - Amsterdam
  79. The Lazys Melkweg - Upstairs - Amsterdam
  80. Maaike Ouboter Schouwburg Amphion - Grote Zaal - Doetinchem
  81. Le Villejuif Underground Cafe Altstadt - Eindhoven
  82. Kita Menari Big Rivers Indoor - Dordrecht
  83. Memphis Maniacs Hedon Grote Zaal - Zwolle
  84. REMY De Doelen - Rotterdam
  85. Ten Years After De Vorstin - Hilversum
  86. Sieneaux Studio - Tilburg
  87. Pip Blom SXSW South by Southwest - Austin
  88. Maaike Ouboter Theater Castellum - Kleine Zaal - Alphen aan den Rijn
  89. Jonna Fraser Club BLU Rotterdam - Rotterdam
  90. HEALTH Vera - Groningen
  91. The Spitfires Hall Of Fame - Tilburg
  92. Raggende Manne Rotown - Rotterdam
  93. Memphis Maniacs Bibelot Grote Zaal - Dordrecht
  94. Catnapp Paradiso - Amsterdam
  95. HEALTH EKKO - Utrecht
  96. Blue Planet II Ahoy Rotterdam - Rotterdam
  97. TOMMY CA$H TivoliVredenburg Pandora - Utrecht
  98. Elder Island Melkweg - Upstairs - Amsterdam
  99. Maaike Ouboter De Kleine Komedie - Amsterdam
  100. REMY Zalencentrum De Treemter - Balk
  101. Jonna Fraser NORA - Rotterdam
  102. The Visual TivoliVredenburg Ronda - Utrecht
  103. TenTemPiés Paard - Kleine Zaal - Den Haag
  104. Ry X Paradiso - Grote Zaal - Amsterdam
  105. Lost Under Heaven Bitterzoet - Amsterdam
  106. Merol Museumnacht 010 - Rotterdam
  107. Fab x Paans The Cat's Back - Tilburg
  108. Kita Menari Manifesto - Hoorn
  109. De Rooie Jager Cultuurpodium Groene Engel - Oss
  110. The Visual De Oosterpoort - Grote Zaal - Groningen
  111. Indian Askin EKKO - Utrecht
  112. Ry X Paradiso - Grote Zaal - Amsterdam
  113. Fab x Paans La Belle Oisterwijk - Oisterwijk
  114. Maaike Ouboter Stadsschouwburg Nijmegen - Nijmegen
  115. Raggende Manne Patronaat - Small Room - Haarlem

February 2019

  1. The Visual Annabel - Rotterdam
  2. GoodLuck Paard - Kleine Zaal - Den Haag
  3. Pip Blom Luxor Live - Arnhem
  4. Maaike Ouboter Schouwburg Hengelo - Middenzaal - Hengelo
  5. The Midnight TivoliVredenburg Pandora - Utrecht
  6. Tastic Stukafest Delft - Delft
  7. Jan Verstraeten Concertgebouw - Amsterdam
  8. TENDER EKKO - Utrecht
  9. Eliza Shaddad EKKO - Utrecht
  10. SHHT Transformer - Maastricht
  11. Hippe Gasten Fluor - Amersfoort
  12. Calva Louise Cinetol - Amsterdam
  13. Indian Askin De Oefenbunker - Landgraaf
  14. Pip Blom EKKO - Utrecht
  15. St. Paul Peel Slowly and See - Leiden
  16. Maaike Ouboter Philharmonie - Haarlem
  17. Pitou Peel Slowly and See - Leiden
  18. Pieter de Graaf Peel Slowly and See - Leiden
  19. Hippe Gasten Hedon Grote Zaal - Zwolle
  20. TenTemPiés Burgerweeshuis Main Hall - Deventer
  21. GoodLuck Bibelot - Powerstage - Dordrecht
  22. Fab x Paans Spijker - Eindhoven
  23. Indian Askin Rotown - Rotterdam
  24. FAIS TivoliVredenburg Cloud Nine - Utrecht
  25. Maaike Ouboter Theater De Vest - Alkmaar
  26. Joël Domingos Nieuwe Nor - Heerlen
  27. Eros Ramazzotti Rockhal - Esch-sur-Alzette
  28. Gimbrère Nieuwe Nor - Heerlen
  29. ISLAND Cinetol - Amsterdam
  30. Indian Askin Paard - Kleine Zaal - Den Haag
  31. Pip Blom Rotown - Rotterdam
  32. Maaike Ouboter Orpheus - Apeldoorn
  33. CUT_ Melkweg - Upstairs - Amsterdam
  34. ISLAND Merleyn - Nijmegen
  35. REMY Stichting TivoliVredenburg - Utrecht
  36. Hippe Gasten Gebouw-T - Bergen op Zoom
  37. Odette Cinetol - Amsterdam
  38. Mothers Rotown - Rotterdam
  39. Gemma Ray TivoliVredenburg Club Nine - Utrecht
  40. YORI TivoliVredenburg Pandora - Utrecht
  41. Hippe Gasten Gebr. de Nobel - Leiden
  42. FAIS De Effenaar - Kleine zaal - Eindhoven
  43. Jake Etheridge TivoliVredenburg Club Nine - Utrecht
  44. Maaike Ouboter Schaffelaartheater - Barneveld
  45. Russian Village Boys Merleyn - Nijmegen
  46. Hippe Gasten Bibelot - Powerstage - Dordrecht
  47. TenTemPiés KAF - Almere
  48. Booker T. Jones TivoliVredenburg Pandora - Utrecht
  49. REMY Theater aan de Slinger - Houten
  50. Joanne Shaw Taylor Paradiso - Grote Zaal - Amsterdam
  51. Daniel Brandt & Eternal Something Doornroosje - Paarse zaal - Nijmegen
  52. Maaike Ouboter Schouwburg Odeon - Zwolle
  53. Sieneaux 013 - Jupiler Zaal - Tilburg
  54. Joël Domingos Hedon Kleine Zaal - Zwolle
  55. Gimbrère Hedon Kleine Zaal - Zwolle
  56. GoodLuck Patronaat - Small Room - Haarlem
  57. Tim Dawn Paradiso Noord, Tolhuistuin - Amsterdam Noord
  58. TenTemPiés Hedon Kleine Zaal - Zwolle
  59. The Paper Kites Paradiso Noord, Tolhuistuin - Amsterdam Noord
  60. Daniel Brandt & Eternal Something Melkweg - Upstairs - Amsterdam
  61. Fab x Paans van Aken in het Werkwarenhuis - 's-Hertogenbosch
  62. ...And You Will Know Us by the Trail of Dead De Helling - Utrecht
  63. PETAL (solo) Paradiso Noord, Tolhuistuin - Amsterdam Noord
  64. Aafke Romeijn StuKaFest Utrecht -
  65. ...And You Will Know Us by the Trail of Dead Vera - Groningen
  66. Thomas Dybdahl Paradiso Noord, Tolhuistuin - Amsterdam Noord
  67. Jerry Paper Cinetol - Amsterdam
  68. Jake Etheridge Paradiso - Kleine Zaal - Amsterdam
  69. D/troit Der Aa Theater - Groningen
  70. Snapped Ankles Merleyn - Nijmegen
  71. Hippe Gasten Grenswerk - Venlo
  72. Blu Samu Grasnapolsky - Scheemda
  73. Jan Verstraeten Grasnapolsky - Scheemda
  74. Jay-Way Grasnapolsky - Scheemda
  75. Maaike Ouboter WestlandTheater De Naald - Grote Zaal - Naaldwijk
  76. Marsimoto Melkweg - MAX - Amsterdam
  77. Snapped Ankles Grauzone Festival - Den Haag
  78. Fab x Paans De Radstake - Heelweg
  79. The Japanese House Grasnapolsky - Scheemda
  80. STUFF. EKKO - Utrecht
  81. Gimbrère Bird - Rotterdam
  82. TenTemPiés Bibelot - Powerstage - Dordrecht
  83. FAIS Hedon Kleine Zaal - Zwolle
  84. REMY Grasnapolsky - Scheemda
  85. Snapped Ankles Grasnapolsky - Scheemda
  86. Jantje Bold45 - Eindhoven
  87. Kevin Krauter Sugarfactory - Kleine Zaal - Amsterdam
  88. TenTemPiés De Effenaar - Kleine zaal - Eindhoven
  89. Snapped Ankles ACU - Utrecht
  90. Maaike Ouboter Schouwburg Middelburg - Middelburg
  91. DRKNGHTS COLLECTIVE Conduct Festival -
  92. Mike Rogers Conduct Festival -
  93. Swearin' Sugarfactory - Kleine Zaal - Amsterdam
  94. The Teskey Brothers Het Zonnehuis - Amsterdam
  95. Death Cab For Cutie TivoliVredenburg Grote Zaal - Utrecht
  96. YORI De Vorstin - Hilversum
  97. Ilse DeLange Ziggo Dome - Amsterdam
  98. Call It Off Patronaat - Main Hall - Haarlem
  99. Jay-Way Sound Of Heaven Festival -
  100. Fab x Paans Ploegendienst Winterfestival - Breda
  101. Gimbrère Patronaat - Small Room - Haarlem
  102. Fab x Paans Oude Rechtbank - Eindhoven
  103. TenTemPiés Bird - Rotterdam
  104. TenTemPiés Neushoorn Kleine Zaal - Leeuwarden
  105. Maaike Ouboter Stadstheater - Grote Zaal - Zoetermeer
  106. Fab x Paans De Graanbeurs - Breda
  107. Gimbrère De Helling - Utrecht

January 2019

  1. TenTemPiés Mezz - Kleine Zaal - Breda
  2. Gimbrère 013 - Jupiler Zaal - Tilburg
  3. FAIS Paard - Kleine Zaal - Den Haag
  4. Jacqueline Govaert Theater Carré - Amsterdam
  5. Michael Schulte Melkweg - Oude Zaal - Amsterdam
  6. TenTemPiés De Spot - Middelburg
  7. Khruangbin Footprints - Utrecht
  8. Ajabu Footprints - Utrecht
  9. FAIS Doornroosje - Paarse zaal - Nijmegen
  10. The Visual Rauwkost Festival - Den Bosch
  11. The Japanese House EKKO - Utrecht
  12. Kitchenette KAF - Almere
  13. Ramses3000 Footprints - Utrecht
  14. Tim Dawn CamielMusic Unplugged - Sittard
  15. TenTemPiés Doornroosje - Paarse zaal - Nijmegen
  16. Tala Drum Corps Garage Noord - Amsterdam
  17. Amy Shark Bitterzoet - Amsterdam
  18. Fab x Paans The Cat's Back - Tilburg
  19. Gimbrère Backstage - Breda
  20. TenTemPiés Simplon - Main Hall - Groningen
  21. RYD DiCE - Utrecht
  22. Pizzagirl DiCE - Utrecht
  23. Radkey Paradiso - Kleine Zaal - Amsterdam
  24. Jay-Way Noorderslag - Groningen
  25. Jacob Lee TivoliVredenburg Cloud Nine - Utrecht
  26. Jay-Way Eurosonic Noorderslag - Groningen
  27. Radkey Rotown - Rotterdam
  28. The Visual Noorderslag - Groningen
  29. Kita Menari Noorderslag - Groningen
  30. Gerry Cinnamon Melkweg - MAX - Amsterdam
  31. Petersburg Orderer De Nieuwe Anita - Amsterdam
  32. Plàsi Eurosonic - Groningen
  33. Feng Suave Plato Groningen - Groningen
  34. Van Common Noorderslag - Groningen
  35. FÄIS Noorderslag - Groningen
  36. Feng Suave Noorderslag - Groningen
  37. Tim Dawn A Night Out With A Singer / Songwriter - Dordrecht
  38. Borokov Borokov Eurosonic - Groningen
  39. Blu Samu House of Chambers - Groningen
  40. Gerry Cinnamon Paradiso - Grote Zaal - Amsterdam
  41. Merol Friendly Fiësta / Blokes - Groningen
  42. Fontaines DC Cinetol - Amsterdam
  43. Blu Samu Eurosonic - Groningen
  44. Zwarte Koffie Bird - Rotterdam
  45. bülow Eurosonic - Groningen
  46. Mavi Phoenix Eurosonic - Groningen
  47. Iris Gold Eurosonic - Groningen
  48. Haerts Eurosonic - Groningen
  49. REMY Eurosonic - Groningen
  50. Pip Blom Eurosonic - Groningen
  51. Juicy Eurosonic - Groningen
  52. Iris Gold Eurosonic - Groningen
  53. The Visual Voorhoede - Amersfoort
  54. Pitou Eurosonic - Groningen
  55. Pip Blom Eurosonic - Groningen
  56. Blanco White Eurosonic - Groningen
  57. Kita Menari Fluor - Kleine Zaal - Amersfoort
  58. Konni Kas Eurosonic - Groningen
  59. Jungstötter -
  60. Le Villejuif Underground Eurosonic - Groningen
  61. Four Fists Sugarfactory - Grote Zaal - Amsterdam
  62. Blanco White Doornroosje - Paarse zaal - Nijmegen
  63. Andy Burrows Melkweg - Upstairs - Amsterdam
  64. Sieneaux Bold45 - Eindhoven
  65. Rilan & the Bombardiers Better Get Hit - Tilburg
  66. Jay-Way Better Get Hit - Tilburg
  67. The Hazzah J.C Elektra - Sliedrecht
  68. Merol Verkadefabriek - 's-Hertogenbosch
  69. Tala Drum Corps MONO - Rotterdam
  70. Sieneaux Grenswerk - Venlo
  71. Jay-Way EKKO - Utrecht
  72. Pip Blom Paradiso - Grote Zaal - Amsterdam
  73. De Cultuur Winterpeen Festival - Alkmaar

December 2018

  1. Fab x Paans Club FIX - Tilburg
  2. Jantje Goud en Nieuw Festival - Tilburg
  3. Gimbrère Goud en Nieuw Festival - Tilburg
  4. Sieneaux 013 - Grote Zaal - Tilburg
  5. De Rooie Jager Kroepoekfabriek - Vlaardingen
  6. Tala Drum Corps TivoliVredenburg Pandora - Utrecht
  7. Ajabu TivoliVredenburg Pandora - Utrecht
  8. Sieneaux Oude Rechtbank - Eindhoven
  9. Gimbrère 013 - Tilburg
  10. Jacqueline Govaert TivoliVredenburg Hertz - Utrecht
  11. Sven Hammond Neushoorn Kleine Zaal - Leeuwarden
  12. The Visual KAF - Almere
  13. Sieneaux Studio - Tilburg
  14. Gimbrère LINE. by Gimbrère - Tilburg
  15. Sieneaux De Graanbeurs - Breda
  16. Danny Vera Paradiso - Grote Zaal - Amsterdam
  17. The Visual Stille Nacht Festival - Rotterdam
  18. Ajabu Claire - Amsterdam
  19. Jacqueline Govaert Theater De Leest - Waalwijk
  20. Danny Vera De Effenaar - Grote Zaal - Eindhoven
  21. Ajabu EKKO - Utrecht
  22. Jacqueline Govaert Schouwburg Cuijk - Grote Zaal - Cuijk
  23. Hardstyle Pianist 013 - Jupiler Zaal - Tilburg
  24. Jacqueline Govaert Het Nationale Theater - Den Haag
  25. Danny Vera Hedon Grote Zaal - Zwolle
  26. Sven Hammond De Bosuil - Weert
  27. Kid Simius Paradiso - Kleine Zaal - Amsterdam
  28. Rosemary & Garlic Paradiso - Tuinzaal -
  29. Niels Geusebroek Patronaat - Main Hall - Haarlem
  30. Jacqueline Govaert Rijswijkse Schouwburg - Rijswijk
  31. Cookhouse Cafe De Pancraat - Heerlen
  32. Jacqueline Govaert Cultura - Ede
  33. Sieneaux Bold45 - Eindhoven
  34. The Hazzah JVC De Schuit -
  35. Hooverphonic TivoliVredenburg Pandora - Utrecht
  36. Pip Blom Freeze Festival - Leeuwarden
  37. Ajabu De Helling - Utrecht
  38. I Am Oak Vera - Groningen
  39. Danny Vera Metropool - Grote Zaal - Hengelo
  40. CKY Melkweg - Upstairs - Amsterdam
  41. Véras Paradiso - Kleine Zaal - Amsterdam
  42. Sieneaux Area V / Labyrinth Club - Hasselt
  43. Sven Hammond Victorie, Kleine Zaal - Alkmaar
  44. Town of Saints Vera - Groningen
  45. Kim Janssen Vera - Groningen
  46. Jacqueline Govaert Parkstad Limburg Theaters - Heerlen
  47. Sons of an Illustrious Father Bitterzoet - Amsterdam
  48. Sven Hammond Gebouw-T - Bergen op Zoom
  49. Hooverphonic Paard - Grote Zaal - Den Haag
  50. Caleborate Melkweg - Upstairs - Amsterdam
  51. Joël Domingos Melkweg - Upstairs - Amsterdam
  52. All The Luck In The World Sugarfactory - Kleine Zaal - Amsterdam
  53. Black Box Revelation Bitterzoet - Amsterdam
  54. The Hazzah StuKaFest Nijmegen - Nijmegen
  55. Wolf Alice TivoliVredenburg Ronda - Utrecht
  56. Jacqueline Govaert De Goudse Schouwburg - Gouda
  57. Tastic Sugarfactory - Kleine Zaal - Amsterdam
  58. Van Common Paradiso Noord, Tolhuistuin - Amsterdam Noord
  59. Lily Allen TivoliVredenburg Ronda - Utrecht
  60. Town of Saints Hedon Kleine Zaal - Zwolle
  61. Feng Suave Paradiso Noord, Tolhuistuin - Amsterdam Noord
  62. Van Common EKKO - Utrecht
  63. I Am Oak TivoliVredenburg Cloud Nine - Utrecht
  64. Sieneaux HENG - Tilburg
  65. Town of Saints Cinetol - Amsterdam
  66. Kim Hoorweg Theater de Meerpaal - Dronten
  67. Danny Vera Neushoorn Grote Zaal - Leeuwarden
  68. Gimbrère Bug a Boo - Tilburg
  69. Nathan Ball Evangelisch-Lutherse Kerk - Groningen
  70. Feng Suave EKKO - Utrecht
  71. Tala Drum Corps Strange Sounds From Beyond Indoor - Utrecht
  72. Hooverphonic Muziekgieterij - Maastricht
  73. Kim Janssen TivoliVredenburg Pandora - Utrecht
  74. De Rooie Jager AFAS Live - Amsterdam
  75. Kensington TivoliVredenburg Pandora - Utrecht
  76. Feng Suave Burgerweeshuis Café - Deventer
  77. Waltzburg 3voor12 Song van het Jaar - Utrecht
  78. Town of Saints V11 - Rotterdam
  79. Nana Adjoa 3voor12 Song van het Jaar - Utrecht
  80. Scooter AFAS Live - Amsterdam
  81. Jacqueline Govaert Theater Orpheus - Grote Zaal - Apeldoorn
  82. Jerome AFAS Live - Amsterdam
  83. Nathan Ball Bitterzoet - Amsterdam
  84. Pip Blom 3voor12 Song van het Jaar - Utrecht
  85. Suzan & Freek Lux - Nijmegen
  86. Trevor Hall Melkweg - MAX - Amsterdam
  87. Van Common 3voor12 Song van het Jaar - Utrecht
  88. Kitchenette Neushoorn Leeuwarden - Leeuwarden
  89. Hooverphonic 013 - Jupiler Zaal - Tilburg
  90. Will Evans Melkweg - MAX - Amsterdam
  91. Merol 3voor12 Song van het Jaar - Utrecht
  92. Van Common Hall Of Fame - Tilburg
  93. Rilan & the Bombardiers Rotown - Rotterdam
  94. Feng Suave Hall Of Fame - Tilburg
  95. Jacqueline Govaert Theater De Lievekamp - Oss
  96. Hinds De Helling - Utrecht
  97. Danny Vera De Oosterpoort - Kleine Zaal - Groningen
  98. Trevor Hall De Effenaar - Kleine zaal - Eindhoven
  99. Will Evans De Effenaar - Kleine zaal - Eindhoven
  100. Tim Dawn Club 3VOOR12 Utrecht - Utrecht
  101. RÜFÜS Du Sol Melkweg - MAX - Amsterdam
  102. Miya Folick De Helling - Utrecht
  103. Jesse Terry Sugarfactory - Kleine Zaal - Amsterdam
  104. Subsonica Melkweg - MAX - Amsterdam
  105. Jacqueline Govaert Theaters Tilburg - Schouwburg - Tilburg
  106. Tastic Melkweg - Amsterdam
  107. Maaike Ouboter De Oosterpoort - Kleine Zaal - Groningen
  108. Fab x Paans Pastels - Tilburg
  109. Fab x Paans De Kerk - Oostelbeers
  110. Town of Saints Cultuurpodium VANSLAG - Borger
  111. We Were Promised Jetpacks Bitterzoet - Amsterdam
  112. Jacqueline Govaert De Kampanje - Middenzaal - Den Helder
  113. Kim Hoorweg Theater de Kattendans - Bergeijk
  114. Danny Vera TivoliVredenburg Pandora - Utrecht
  115. Maaike Ouboter De Effenaar - Kleine zaal - Eindhoven
  116. Kitchenette Patronaat - Haarlem
  117. Sven Hammond Fluor - Amersfoort
  118. Pinegrove Sugarfactory - Grote Zaal - Amsterdam

November 2018

  1. Town of Saints Merleyn - Nijmegen
  2. Zwarte Koffie TivoliVredenburg Ronda - Utrecht
  3. Jagd Jack's Music Bar - Zwolle
  4. Electric Company Hofman Café - Utrecht
  5. Matthew Crosby TivoliVredenburg Ronda - Utrecht
  6. Kim Hoorweg De Goudse Schouwburg - Grote Zaal - Gouda
  7. Suzan & Freek Gigant - Apeldoorn
  8. Fab x Paans El Sombrero - Reusel
  9. Danny Vera Doornroosje - Grote Zaal - Nijmegen
  10. Wet Cinetol - Amsterdam
  11. Memphis Maniacs Corneel - Lelystad
  12. Rilan & the Bombardiers Victorie, Kleine Zaal - Alkmaar
  13. Sieneaux EKKO - Utrecht
  14. Kim Hoorweg Theater Castellum - Kleine Zaal - Alphen aan den Rijn
  15. Suzan & Freek Grenswerk - Venlo
  16. Jacqueline Govaert Stadsschouwburg - Groningen
  17. Maaike Ouboter De Roma - Antwerpen
  18. Sven Hammond De Spot - Middelburg
  19. Tim Dawn Waag - Leiden
  20. Maaike Ouboter Het Depot - Leuven
  21. Rats on Rafts Tokyo International Forum Hall A - Chiyoda-ku
  22. Shoreline Mafia Garage Noord - Amsterdam
  23. Rats on Rafts Zepp Osaka Bayside - Ōsaka-shi
  24. Jacqueline Govaert Stadstheater - Zoetermeer
  25. Molly Burch Paradiso - Kleine Zaal - Amsterdam
  26. Blanche Paradiso - Kleine Zaal - Amsterdam
  27. Electric Company TivoliVredenburg Cloud Nine - Utrecht
  28. Jerome AFAS Live - Amsterdam
  29. Scooter AFAS Live - Amsterdam
  30. My Brightest Diamond TivoliVredenburg Pandora - Utrecht
  31. De Rooie Jager AFAS Live - Amsterdam
  32. Cookhouse Corneel - Lelystad
  33. Matthew Crosby De Oosterpoort - Grote Zaal - Groningen
  34. Town of Saints TivoliVredenburg Club Nine - Utrecht
  35. Town of Saints De Amer - Amen
  36. Fab x Paans Café Toff - Asten
  37. Matthew Crosby De Effenaar - Grote Zaal - Eindhoven
  38. Rilan & the Bombardiers Bibelot - Powerstage - Dordrecht
  39. Jacqueline Govaert Stadsschouwburg - Haarlem
  40. Kim Hoorweg De Kleine Willem - Enschede
  41. Van Common Popronde Amsterdam Eindfeest - Amsterdam
  42. Sieneaux Bumperkluiven - Breda
  43. Danny Vera Annabel - Rotterdam
  44. Sevdaliza Paradiso - Grote Zaal - Amsterdam
  45. Kita Menari Popronde Amsterdam Eindfeest - Amsterdam
  46. Fab x Paans Gebr. de Nobel - Leiden
  47. Jay-Way Popronde Amsterdam Eindfeest - Amsterdam
  48. Fab x Paans Chin Chin Club - Amsterdam
  49. Matthew Crosby Patronaat - Main Hall - Haarlem
  50. Kim Hoorweg Atlas Theater - Emmen
  51. Danny Vera Paard - Grote Zaal - Den Haag
  52. Jagd Club Charlie - Haarlem
  53. Sven Hammond 013 - Jupiler Zaal - Tilburg
  54. Maaike Ouboter TivoliVredenburg Pandora - Utrecht
  55. Tim Dawn Molen de Ster - Utrecht
  56. Tala Drum Corps EKKO - Utrecht
  57. Sieneaux Bold45 - Eindhoven
  58. Jagd Kaffee 't Hof - Middelburg
  59. Catnapp Queering the Church - Den Haag
  60. Maaike Ouboter Paard - Kleine Zaal - Den Haag
  61. Tastic Simplon - Small Hall - Groningen
  62. Sven Hammond Grenswerk - Venlo
  63. Maaike Ouboter Rotown - Rotterdam
  64. Tim Dawn A’DAM Toren - Amsterdam
  65. Marteria & Casper Melkweg - MAX - Amsterdam
  66. Blac Rabbit Sugarfactory - Kleine Zaal - Amsterdam
  67. BirdPen Muziekgieterij - Maastricht
  68. Blue Marble EKKO - Utrecht
  69. Pitou Doornroosje - Paarse zaal - Nijmegen
  70. Rosemary & Garlic Willem Twee poppodium - 's-Hertogenbosch
  71. Pitou Statenzaal - Zwolle
  72. Van Common Popronde Den Haag - Den Haag
  73. STUFF. Supersonic Jazz - Amsterdam
  74. Elsa Lester Patronaat - Haarlem
  75. Memphis Maniacs Het Bolwerk - Sneek
  76. Jacqueline Govaert Stadsgehoorzaal - Kampen
  77. Matthew Crosby Metropool - Grote Zaal - Hengelo
  78. Kita Menari Popronde Den Haag - Den Haag
  79. De Rooie Jager Melkweg - Upstairs - Amsterdam
  80. Fab x Paans Luxor Live - Grote Zaal - Arnhem
  81. Jagd Radar - Amsterdam
  82. Sven Hammond Luxor Live - Grote Zaal - Arnhem
  83. Elsa Lester Popronde Den Haag - Den Haag
  84. FC Gaande Hol' Up - Breda
  85. Matthew Crosby Doornroosje - Grote Zaal - Nijmegen
  86. Kitchenette Popronde Enschede - Enschede
  87. Memphis Maniacs KAF - Almere
  88. Niels Geusebroek De Effenaar - Kleine zaal - Eindhoven
  89. Unknown Mortal Orchestra Melkweg - MAX - Amsterdam
  90. Van Common Popronde Enschede - Enschede
  91. Sieneaux Oude Rechtbank - Eindhoven
  92. I Am Oak Acoustifest - Gouda
  93. Sven Hammond Gigant - Apeldoorn
  94. Pitou Het Rozenknopje - Eindhoven
  95. Jagd De Hip - Deventer
  96. Pitou Paard - Kleine Zaal - Den Haag
  97. Van Common Popronde Breda - Breda
  98. Joël Domingos Popronde Breda - Breda
  99. Jacqueline Govaert Theater de Stoep - Spijkenisse
  100. Electric Company Gebr. de Nobel Kleine Zaal - Leiden
  101. Kita Menari Popronde Breda - Breda
  102. Beaux Gebr. de Nobel Kleine Zaal - Leiden
  103. Honne Melkweg - MAX - Amsterdam
  104. Jay-Way Popronde Breda - Breda
  105. Blanco White Bitterzoet - Amsterdam
  106. Jagd Cafe De Pancraat - Heerlen
  107. Jacqueline Govaert Schouwburg Odeon - Zwolle
  108. Joël Domingos Trix - Antwerpen
  109. Gimbrère Trix - Antwerpen
  110. Syml Nieuwe Kerk - Groningen
  111. Harrison Storm Nieuwe Kerk - Groningen
  112. Van Common Paradiso Noord, Tolhuistuin - Amsterdam Noord
  113. Syml TivoliVredenburg Pandora - Utrecht
  114. Harrison Storm TivoliVredenburg Pandora - Utrecht
  115. Noah Kahan Paradiso Noord, Tolhuistuin - Amsterdam Noord
  116. Israel Nash TivoliVredenburg Pandora - Utrecht
  117. Nada Surf Doornroosje - Grote Zaal - Nijmegen
  118. Van Common Popronde Hilversum - Hilversum
  119. Unknown Mortal Orchestra De Oosterpoort - Kleine Zaal - Groningen
  120. Israel Nash Hedon - Zwolle
  121. Kita Menari Popronde Hilversum - Hilversum
  122. Suzan & Freek Bierpop - Hardenberg
  123. TenTemPiés Funked Up - Leiden
  124. Fab x Paans The Cat's Back - Tilburg
  125. Nada Surf Hedon Grote Zaal - Zwolle
  126. Nightmares on Wax Melkweg - Oude Zaal - Amsterdam
  127. Niels Geusebroek Metropool - Grote Zaal - Hengelo
  128. Jay-Way Melkweg - Upstairs - Amsterdam
  129. Kensington Bierpop - Hardenberg
  130. STUFF. Rockit Festival - Groningen
  131. Israel Nash Muziekgieterij - Maastricht
  132. Jagd Cafe Swaf - Berkhout
  133. The Hazzah Zwarte Ruiter - Den Haag
  134. Ramses3000 EKKO - Utrecht
  135. Ajabu EKKO - Utrecht
  136. Grant-Lee Phillips Paradiso - Kleine Zaal - Amsterdam
  137. Rilan & the Bombardiers Altstadt Eindhoven - Eindhoven
  138. Joël Domingos Popronde Alkmaar - Alkmaar
  139. Niels Geusebroek Patronaat - Main Hall - Haarlem
  140. Rodrigo Amarante Le Guess Who? - Utrecht
  141. Pitou King Tut's Wah Wah Hut - Glasgow
  142. Memphis Maniacs Fluor - Amersfoort
  143. Freya Ridings Paradiso Noord, Tolhuistuin - Amsterdam Noord
  144. STUFF. Le Guess Who? - Utrecht
  145. Jagd STECK podium club bar - Delft
  146. Declan J. Donovan Paradiso Noord, Tolhuistuin - Amsterdam Noord
  147. Kitchenette Popronde Middelburg - Middelburg
  148. Jacqueline Govaert Schouwburg De Kring - Roosendaal
  149. Nada Surf 013 - Jupiler Zaal - Tilburg
  150. Niels Geusebroek Mezz - Jupiler Zaal - Breda
  151. Rilan & the Bombardiers Hedon Kleine Zaal - Zwolle
  152. Nausica Paradiso Noord, Tolhuistuin - Amsterdam Noord
  153. Superorganism Vera - Groningen
  154. Pitou East Side Tavern - County Dublin
  155. The KVB Sugarfactory - Grote Zaal - Amsterdam
  156. Superorganism Doornroosje - Paarse zaal - Nijmegen
  157. M!R!M Sugarfactory - Grote Zaal - Amsterdam
  158. Lykke Li Melkweg - MAX - Amsterdam
  159. Six String Sessions Oude Luxor Theater - Rotterdam
  160. Pitou Cork - Cork
  161. Rosie Carney Theater de Roode Bioscoop - Amsterdam
  162. Kim Hoorweg Theater en Filmhuis Dakota - Den Haag
  163. Jay-Way Popronde Venray - Venray
  164. Dream Wife Paradiso - Kleine Zaal - Amsterdam
  165. Marlon Williams Burgerweeshuis Main Hall - Deventer
  166. Fab x Paans Snookertown - Helmond
  167. Blu Samu So What's Next? - Eindhoven
  168. Kita Menari Popronde Venray - Venray
  169. Kitchenette Popronde Venray - Venray
  170. Van Common Popronde Venray - Venray
  171. The Hazzah EKKO - Utrecht
  172. Turin Brakes Bitterzoet - Amsterdam
  173. Superorganism TivoliVredenburg Pandora - Utrecht
  174. Jacqueline Govaert Kunstlinie Almere Flevoland - Almere
  175. Jay-Way Popronde Rotterdam - Rotterdam
  176. Steve Davis & Kavus Torabi Crossing Border - Den Haag
  177. Niels Geusebroek TivoliVredenburg Pandora - Utrecht
  178. Palace Winter Rotown - Rotterdam
  179. Van Common Popronde Rotterdam - Rotterdam
  180. Kitchenette Popronde Rotterdam - Rotterdam
  181. Turin Brakes 013 - Jupiler Zaal - Tilburg
  182. Marlon Williams Take Root - Groningen
  183. Tastic REC - Rotterdam
  184. Petersburg Orderer Museumnacht Amsterdam - Amsterdam
  185. Fab x Paans Club FIX - Tilburg
  186. Elsa Lester Popronde Rotterdam - Rotterdam
  187. Jacqueline Govaert Schouwburg Kunstmin - Dordrecht
  188. Suzan & Freek De Spot - Middelburg
  189. Joël Domingos Popronde Zwolle - Zwolle
  190. I Am Oak KAF - Almere
  191. Niels Geusebroek Luxor Live - Grote Zaal - Arnhem
  192. Petersburg Orderer Roodkapje - Rotterdam
  193. Maaike Ouboter De Oosterpoort - Groningen
  194. Marlon Williams 013 - Jupiler Zaal - Tilburg
  195. Sieneaux Club Smederij - Tilburg
  196. Wicca Phase Springs Eternal Melkweg - Upstairs - Amsterdam
  197. Tastic Brebl - Nijmegen
  198. Jacqueline Govaert Schouwburg het Park - Hoorn
  199. Trevor Powers Cinetol - Amsterdam
  200. Marlon Williams TivoliVredenburg Pandora - Utrecht
  201. Suzan & Freek Neushoorn Kleine Zaal - Leeuwarden
  202. LEVELLERS Melkweg - MAX - Amsterdam
  203. Maaike Ouboter Stadsschouwburg De Harmonie - Leeuwarden
  204. Electric Company Victorie - Bovencafé - Alkmaar
  205. Tastic Popronde Emmen - Emmen
  206. Turin Brakes Luxor Live - Grote Zaal - Arnhem
  207. Van Common Popronde Emmen - Emmen
  208. Kita Menari Popronde Emmen - Emmen
  209. Sean McGowan Melkweg - MAX - Amsterdam

October 2018

  1. Sean McGowan Mezz - Jupiler Zaal - Breda
  2. Stephen Malkmus & The Jicks Melkweg - Oude Zaal - Amsterdam
  3. LEVELLERS Mezz - Jupiler Zaal - Breda
  4. GosT TivoliVredenburg Pandora - Utrecht
  5. Ten Tonnes AFAS Live - Amsterdam
  6. Kelsey Lu Melkweg - MAX - Amsterdam
  7. Blood Orange Melkweg - MAX - Amsterdam
  8. George Ezra AFAS Live - Amsterdam
  9. Chrome Sparks TivoliVredenburg Pandora - Utrecht
  10. Kita Menari Popronde Hoorn - Hoorn
  11. Van Common Popronde Hoorn - Hoorn
  12. Kita Menari Popronde Sittard - Sittard
  13. Sam Evian DDWMusic - Eindhoven
  14. Joël Domingos Simplon - Main Hall - Groningen
  15. Fab x Paans Het Dolhuis - Dordrecht
  16. Niels Geusebroek Gebouw-T - Bergen op Zoom
  17. Fontaines DC London Calling - Amsterdam
  18. G Flip London Calling - Amsterdam
  19. Sieneaux Pier15 - Breda
  20. Memphis Maniacs P60 - Podium voor Pop Cultuur en Media - Amstelveen
  21. Gengahr DDWMusic - Eindhoven
  22. Gimbrère Simplon - Main Hall - Groningen
  23. Nothing, Nowhere Sugarfactory - Grote Zaal - Amsterdam
  24. Elsa Lester DDWMusic - Eindhoven
  25. Sieneaux Brabanthallen - Den Bosch
  26. Lontalius Sugarfactory - Grote Zaal - Amsterdam
  27. Rascalton DDWMusic - Eindhoven
  28. Portland DDWMusic - Eindhoven
  29. Sullii Sugarfactory - Grote Zaal - Amsterdam
  30. Jett Rebel Paard - Grote Zaal - Den Haag
  31. Fab x Paans 013 - Grote Zaal - Tilburg
  32. Caro DDWMusic - Eindhoven
  33. Van Common Popronde Sittard - Sittard
  34. Sieneaux Van Gogh Museum - Amsterdam
  35. Memphis Maniacs De Pul - Uden
  36. Wildwood Kin DDWMusic - Eindhoven
  37. Jagd DDWMusic - Eindhoven
  38. LAPS London Calling - Amsterdam
  39. Somersault DDWMusic - Eindhoven
  40. TenTemPiés TivoliVredenburg Pandora - Utrecht
  41. Kita Menari Popronde Arnhem - Arnhem
  42. Cast Glass DDWMusic - Eindhoven
  43. Baba Jasper DDWMusic - Eindhoven
  44. Van Common Popronde Arnhem - Arnhem
  45. Joël Domingos Van Gogh Museum - Amsterdam
  46. Dirk Scheele Bibelot - Powerstage - Dordrecht
  47. Jett Rebel De Effenaar - Grote Zaal - Eindhoven
  48. Mavi Phoenix DDWMusic - Eindhoven
  49. Kitchenette Popronde Arnhem - Arnhem
  50. Niels Geusebroek Neushoorn Grote Zaal - Leeuwarden
  51. Helena Deland DDWMusic - Eindhoven
  52. Jacqueline Govaert Muziekgebouw Eindhoven - Eindhoven
  53. Kita Menari Popronde Leiden - Leiden
  54. Cookhouse Duycker - Hoofddorp
  55. Fab x Paans AIR Amsterdam - Amsterdam
  56. Jett Rebel Neushoorn Grote Zaal - Leeuwarden
  57. LAPS DDWMusic - Eindhoven
  58. Nausica DDWMusic - Eindhoven
  59. Chackie Jam DDWMusic - Eindhoven
  60. Jay-Way DDWMusic - Eindhoven
  61. Memphis Maniacs De Spot - Middelburg
  62. Kitchenette Popronde Leiden - Leiden
  63. All The Luck In The World DDWMusic - Eindhoven
  64. S10 DDWMusic - Eindhoven
  65. Véras DDWMusic - Eindhoven
  66. Daan Diks DDWMusic - Eindhoven
  67. Dirk Scheele Patronaat - Main Hall - Haarlem
  68. Jacqueline Govaert De Kleine Willem - Enschede
  69. Nana Adjoa Paard - Kleine Zaal - Den Haag
  70. Tala Drum Corps DDWMusic - Eindhoven
  71. Pieter de Graaf DDWMusic - Eindhoven
  72. Lisa Morgenstern DDWMusic - Eindhoven
  73. Alex Rea DDWMusic - Eindhoven
  74. Hugar DDWMusic - Eindhoven
  75. Fontaines DC DDWMusic - Eindhoven
  76. Donna Blue DDWMusic - Eindhoven
  77. Hembree Cinetol - Amsterdam
  78. Anat Spiegel DDWMusic - Eindhoven
  79. All The Luck In The World Hedon - Zwolle
  80. Ajabu DDWMusic - Eindhoven
  81. Karel DDWMusic - Eindhoven
  82. Blu Samu DDWMusic - Eindhoven
  83. Alligator DDWMusic - Eindhoven
  84. Borokov Borokov DDWMusic - Eindhoven
  85. Van Common DDWMusic - Eindhoven
  86. Ramses3000 DDWMusic - Eindhoven
  87. Jacqueline Govaert Theaterpand Weesp - Weesp
  88. Bearcubs DDWMusic - Eindhoven
  89. Tin Fingers DDWMusic - Eindhoven
  90. Ruel Melkweg - Upstairs - Amsterdam
  91. Palace Winter DDWMusic - Eindhoven
  92. Khruangbin De Effenaar - Grote Zaal - Eindhoven
  93. Dirk Scheele TivoliVredenburg Cloud Nine - Utrecht
  94. Malena Zavala Paradiso - Grote Zaal - Amsterdam
  95. Lord Huron Paradiso - Grote Zaal - Amsterdam
  96. Khruangbin Paradiso - Grote Zaal - Amsterdam
  97. Dirk Scheele Paard - Kleine Zaal - Den Haag
  98. Joël Domingos Popronde Zutphen - Zutphen
  99. Pip Blom De Schuit - Katwijk
  100. Joël Domingos Popronde Amersfoort - Amersfoort
  101. Van Common Popronde Amersfoort - Amersfoort
  102. Khruangbin Doornroosje - Grote Zaal - Nijmegen
  103. Niels Geusebroek Corneel - Lelystad
  104. Fab x Paans Whine Up - Bakel
  105. Tastic Popronde Amersfoort - Amersfoort
  106. Sieneaux The Cat's Back - Tilburg
  107. CUT_ Pllek - Amsterdam-Noord
  108. Kita Menari Popronde Amersfoort - Amersfoort
  109. Jay-Way Popronde Amersfoort - Amersfoort
  110. Zwarte Koffie TivoliVredenburg Ronda - Utrecht
  111. Gimbrère LINE. by Gimbrère -
  112. Jagd Podium Asteriks - Leeuwarden
  113. Jay-Way Amsterdam Dance Event - Amsterdam
  114. Mike Rogers Clubhouse - Amsterdam
  115. Gimbrère 013 - Jupiler Zaal - Tilburg
  116. Maaike Ouboter Take me To Church - Haarlem
  117. Niels Geusebroek De Effenaar - Kleine zaal - Eindhoven
  118. Cookies & Cream Mezz - Jupiler Zaal - Breda
  119. Joël Domingos Popronde Venlo - Venlo
  120. Kita Menari Popronde Venlo - Venlo
  121. Nana Adjoa Luxor Live - Kleine Zaal - Arnhem
  122. Catnapp Sugarfactory - Grote Zaal - Amsterdam
  123. Niels Geusebroek Paard - Grote Zaal - Den Haag
  124. Jett Rebel TivoliVredenburg Ronda - Utrecht
  125. Leyya EKKO - Utrecht
  126. Jay-Way Noisey presents ADE Beats Sessions - Amsterdam
  127. Dirk Scheele Mezz - Jupiler Zaal - Breda
  128. Danny L Harle Paradiso Noord, Tolhuistuin - Amsterdam Noord
  129. Pitou MAMA Festival - Parijs
  130. Petersburg Orderer EKKO - Utrecht
  131. Sophia Ayana Melkweg - Upstairs - Amsterdam
  132. Current Joys Cinetol - Amsterdam
  133. Bloc Party AFAS Live - Amsterdam
  134. Nana Adjoa Bitterzoet - Amsterdam
  135. Cookhouse Hoppig Hoofddorp - de BOCKBIER editie - Nieuw-Vennep
  136. Kita Menari Popronde Harderwijk - Harderwijk
  137. Gimbrère Melkweg - Oude Zaal - Amsterdam
  138. Jay-Way Popronde Harderwijk - Harderwijk
  139. Electric Company Concerto - Amsterdam
  140. Zwarte Koffie Patronaat - Small Room - Haarlem
  141. Van Common Popronde Oss - Oss
  142. Jagd Victorie - Alkmaar
  143. Niels Geusebroek Victorie - Alkmaar
  144. Ilse DeLange Parkstad Limburg Theaters - Heerlen
  145. Christine and the Queens AFAS Live - Amsterdam
  146. Memphis Maniacs Xinix - Nieuwendijk
  147. Jay-Way Popronde Tilburg - Tilburg
  148. Sieneaux Club Stalker - Haarlem
  149. Kita Menari Popronde Tilburg - Tilburg
  150. Ilse DeLange De Oosterpoort - Grote Zaal - Groningen
  151. The Black Queen 013 - Jupiler Zaal - Tilburg
  152. KANGA 013 - Jupiler Zaal - Tilburg
  153. Electric Company Plato Utrecht B.V. - Utrecht
  154. Tennis System 013 - Jupiler Zaal - Tilburg
  155. Niels Geusebroek Hedon Grote Zaal - Zwolle
  156. Van Common Popronde Tilburg - Tilburg
  157. Tastic Popronde Tilburg - Tilburg
  158. The Hazzah Roodkapje - Rotterdam
  159. Sven Figee Wanderlust Experience - Den Haag
  160. Yellow Days Het Zonnehuis - Amsterdam
  161. Kita Menari Popronde Utrecht - Utrecht
  162. The Magic Gang Paradiso - Kleine Zaal - Amsterdam
  163. Vels Trio Het Zonnehuis - Amsterdam
  164. Pale Waves Sugarfactory - Grote Zaal - Amsterdam
  165. Van Common Popronde Utrecht - Utrecht
  166. Jett Rebel Victorie - Alkmaar
  167. Jay-Way Popronde Utrecht - Utrecht
  168. Elsa Lester Popronde Utrecht - Utrecht
  169. The Hazzah Sugarfactory - Grote Zaal - Amsterdam
  170. Nana Adjoa De Effenaar - Kleine zaal - Eindhoven
  171. The Magic Gang Rotown - Rotterdam
  172. Blue Marble Rotown - Rotterdam
  173. Conner Youngblood Paradiso - Kleine Zaal - Amsterdam
  174. Sean McGowan Hedon Grote Zaal - Zwolle
  175. Kitchenette Popronde Dordrecht - Dordrecht
  176. YORI Café de Cactus - Hengelo
  177. LEVELLERS Hedon - Zwolle
  178. Electric Company Proefmei - Bergen op Zoom
  179. Laurel Sugarfactory - Kleine Zaal - Amsterdam
  180. Nana Adjoa London Communion - London
  181. Jay-Way Popronde Dordrecht - Dordrecht
  182. Rilan & the Bombardiers Paradiso Noord, Tolhuistuin - Amsterdam Noord
  183. Cookhouse Paardcafé - Den Haag
  184. Electric Company Cafe De Pancraat - Heerlen
  185. Dreadzone Sugarfactory - Amsterdam
  186. Sieneaux Club Smederij - Tilburg
  187. St. Paul Climate Planet - Utrecht
  188. Jett Rebel Hedon Grote Zaal - Zwolle
  189. Adam Barnes Theater Walhalla - Rotterdam
  190. Kitchenette Popronde Haarlem - Haarlem
  191. Van Common Popronde Haarlem - Haarlem
  192. Sophie Morgan Theater Walhalla - Rotterdam
  193. Kim Hoorweg Jazzclub Mahogany Hall - Edam
  194. Kita Menari Popronde Haarlem - Haarlem
  195. Elsa Lester Popronde Haarlem - Haarlem
  196. Memphis Maniacs Poppodium Volt - Sittard
  197. Waltzburg Bibelot - Powerstage - Dordrecht
  198. Yasmine Bibelot - Powerstage - Dordrecht
  199. The Hazzah Bibelot - Powerstage - Dordrecht
  200. Pip Blom Metropool, Locatie Enschede - Enschede
  201. Dreadzone Merleyn - Nijmegen
  202. Pitou Betweterfestival - Utrecht
  203. Jay-Way Popronde Den Bosch - Den Bosch
  204. Gimbrère Doornroosje - Nijmegen
  205. Rhys Lewis Paradiso - Grote Zaal - Amsterdam
  206. Beaux Proefmei - Bergen op Zoom
  207. Adam Barnes Molen de Ster - Utrecht
  208. Electric Company Paradiso - Kleine Zaal - Amsterdam
  209. Sophie Morgan Molen de Ster - Utrecht
  210. Jett Rebel Doornroosje - Grote Zaal - Nijmegen
  211. Memphis Maniacs Cultuurcentrum Martien van Doorne - Deurne
  212. KLLO Paradiso - Kleine Zaal - Amsterdam
  213. Naaz Paradiso - Grote Zaal - Amsterdam
  214. Kita Menari Popronde Den Bosch - Den Bosch
  215. Adam Barnes Muziekgieterij - Maastricht
  216. Jay-Way Popronde Groningen - Groningen
  217. Blossoms Melkweg - Oude Zaal - Amsterdam
  218. Van Common Popronde Groningen - Groningen
  219. Hot Dub Time Machine Paradiso - Grote Zaal - Amsterdam
  220. Sophie Morgan Muziekgieterij - Maastricht
  221. Fil Bo Riva Cinetol - Amsterdam
  222. Dreadzone Simplon - Main Hall - Groningen
  223. Kitchenette Popronde Groningen - Groningen
  224. Elsa Lester Popronde Groningen - Groningen
  225. Cookhouse Hedon Kleine Zaal - Zwolle
  226. Pieter de Graaf Muziekgebouw Eindhoven - Eindhoven
  227. Bright Light Bright Light Paradiso - Kleine Zaal - Amsterdam
  228. Demo Taped Sugarfactory - Kleine Zaal - Amsterdam
  229. Cookhouse Rotown - Rotterdam
  230. Mitski Paradiso Noord, Tolhuistuin - Amsterdam Noord
  231. EERA Paradiso Noord, Tolhuistuin - Amsterdam Noord
  232. Ramona Flowers Sugarfactory - Grote Zaal - Amsterdam

September 2018

  1. Waltzburg Plato Planet - Groningen
  2. Ilse DeLange Paard - Grote Zaal - Den Haag
  3. Joël Domingos Popronde Woerden - Woerden
  4. Van Common Popronde Woerden - Woerden
  5. Kita Menari Popronde Woerden - Woerden
  6. Electric Company Gigant cafe - Apeldoorn
  7. Eliott Melkweg - Upstairs - Amsterdam
  8. Electric Company Vera - Groningen
  9. Jay-Way Popronde Almere - Almere
  10. Dean Lewis Melkweg - Upstairs - Amsterdam
  11. Van Common Popronde Almere - Almere
  12. Memphis Maniacs Stichting Artiestengala Emmer-Compascuum - Emmer-Compascuum
  13. Elsa Lester Popronde Almere - Almere
  14. Niels Geusebroek Stichting Artiestengala Emmer-Compascuum - Emmer-Compascuum
  15. Rilan & the Bombardiers Stichting Artiestengala Emmer-Compascuum - Emmer-Compascuum
  16. Beaux 't Oude Pothuys - Utrecht
  17. Cookhouse De Helling - Utrecht
  18. De Rooie Jager Hedon Kleine Zaal - Zwolle
  19. Ajabu EKKO - Utrecht
  20. Kita Menari Popronde Eindhoven - Eindhoven
  21. Jay-Way Popronde Eindhoven - Eindhoven
  22. Ilse DeLange Paradiso - Grote Zaal - Amsterdam
  23. Jett Rebel Kaftival - Almere
  24. CUT_ Kaftival - Almere
  25. Van Common Popronde Eindhoven - Eindhoven
  26. De Rooie Jager Oktoberfest - Amersfoort
  27. Ilse DeLange De Effenaar - Grote Zaal - Eindhoven
  28. Sieneaux 013 - Grote Zaal - Tilburg
  29. Blue Marble Club 3VOOR12 Utrecht - Utrecht
  30. Bad Sounds Merleyn - Nijmegen
  31. Dermot Kennedy Vera - Groningen
  32. Kensington Student Kick-Off - Gent
  33. Cookhouse Patronaat - Small Room - Haarlem
  34. Bad Sounds Cinetol - Amsterdam
  35. Dermot Kennedy Paradiso - Grote Zaal - Amsterdam
  36. JUICE WRLD Melkweg - MAX - Amsterdam
  37. Kita Menari Popronde Middelburg - Middelburg
  38. Waltzburg Cinetol - Amsterdam
  39. Figgie Kytopia - Utrecht
  40. Van Common Popronde Oss - Oss
  41. Pip Blom TivoliVredenburg Ronda - Utrecht
  42. Matthew and the Atlas Van Alleen Naar Zachter - Amsterdam
  43. Adam French Van Alleen Naar Zachter - Amsterdam
  44. Ainslie Wills Van Alleen Naar Zachter - Amsterdam
  45. Psychedelic Porn Crumpets Sugarfactory - Kleine Zaal - Amsterdam
  46. Nilüfer Yanya Van Alleen Naar Zachter - Amsterdam
  47. Kitchenette Popronde Almelo -
  48. Allman Brown TivoliVredenburg Club Nine - Utrecht
  49. Suzan & Freek Snertpop - Midwoud
  50. Figgie Roodkapje - Rotterdam
  51. Pip Blom Rockhal / Centre de Musiques Amplifiées - L-4361 Esch-sur-Alzette
  52. Ilse DeLange Patronaat - Main Hall - Haarlem
  53. Van Common Popronde Heerlen - Heerlen
  54. Kita Menari Popronde Heerlen - Heerlen
  55. Sophie and the Giants Melkweg - Oude Zaal - Amsterdam
  56. Kita Menari Popronde Leeuwarden - Leeuwarden
  57. Soccer Mommy Indiestad - Amsterdam
  58. Figgie Altstadt Eindhoven - Eindhoven
  59. Ilse DeLange Doornroosje - Grote Zaal - Nijmegen
  60. Pip Blom Psycho Mind Festival - Tilburg
  61. Jay-Way Popronde Leeuwarden - Leeuwarden
  62. Sieneaux Oude Rechtbank - Eindhoven
  63. Electric Company De Vorstin-Café - Hilversum
  64. Tom Grennan Melkweg - Oude Zaal - Amsterdam
  65. Van Common Luxor Live - Kleine Zaal - Arnhem
  66. Electropoëzie Simplon - Small Hall - Groningen
  67. Waltzburg Luxor Live - Kleine Zaal - Arnhem
  68. Stereo Honey Paradiso - Grote Zaal - Amsterdam
  69. Waltzburg Paardcafé - Den Haag
  70. Jay-Way Paard - Kleine Zaal - Den Haag
  71. Figgie Studio K - Amsterdam
  72. Ilse DeLange TivoliVredenburg Ronda - Utrecht
  73. Sue The Night Cultureel Studenten Centrum USVA - Groningen
  74. Pip Blom Reeperbahn Festival - Hamburg
  75. Karel Studio K - Amsterdam
  76. Elsa Lester Popronde Delft - Delft
  77. Van Common Popronde Delft - Delft
  78. Rosemary & Garlic Reeperbahn Festival - Hamburg
  79. Beaux Liberation 040 - Eindhoven
  80. Rosemary & Garlic Reeperbahn Festival - Hamburg
  81. Sue The Night Paradiso Noord, Tolhuistuin - Amsterdam Noord
  82. Liza Anne DiCE - Utrecht
  83. Haerts DiCE - Utrecht
  84. Easy Life DiCE - Utrecht
  85. Malena Zavala DiCE - Utrecht
  86. Memphis Maniacs Breda Barst - Breda
  87. The Howlin' Breda Barst - Breda
  88. Joël Domingos Popronde Roermond - Roermond
  89. Sean Christopher De Nacht Van de Ontdekkingen - Leiden
  90. Sieneaux Bird - Rotterdam
  91. Electropoëzie Worm - Rotterdam
  92. Van Common Popronde Gouda - Gouda
  93. Kita Menari Popronde Gouda - Gouda
  94. Memphis Maniacs Parkpop - Krommenie
  95. Gimbrere 013 - Grote Zaal - Tilburg
  96. Tastic Popronde Gouda - Gouda
  97. Jett Rebel Caprera - Bloemendaal
  98. Joël Domingos Popronde Gouda - Gouda
  99. Electric Company O.J.C. De Klos - Emmeloord
  100. Pete Philly Into The Woods - Amersfoort
  101. Kitchenette HE:LEEN Festival - Utrecht
  102. Pitou De Nacht Van de Ontdekkingen - Leiden
  103. The Visual De Nacht Van de Ontdekkingen - Leiden
  104. Waltzburg Cafe Altstadt - Eindhoven
  105. Kitchenette Popronde Apeldoorn - Apeldoorn
  106. Kita Menari Popronde Apeldoorn - Apeldoorn
  107. Electropoëzie Cinetol - Amsterdam
  108. Elsa Lester Popronde Apeldoorn - Apeldoorn
  109. Van Common Popronde Apeldoorn - Apeldoorn
  110. Cosmo's Midnight Sugarfactory - Kleine Zaal - Amsterdam
  111. Elsa Lester Cafe Altstadt - Eindhoven
  112. Electropoëzie EKKO - Utrecht
  113. Kitchenette Popronde Nijmegen - Nijmegen
  114. Sue The Night Molen de Ster - Utrecht
  115. Yasmine Sugarfactory - Amsterdam
  116. Jay-Way Popronde Nijmegen - Nijmegen
  117. Kita Menari Popronde Nijmegen - Nijmegen
  118. Joël Domingos Popronde Nijmegen - Nijmegen
  119. Van Common Popronde Nijmegen - Nijmegen
  120. Sophia Ayana Parels van de Stad - Amsterdam
  121. Zer00's Heroes Breeparkfestifal 2018 - Breda
  122. The Visual Festival De Oversteek - Nijmegen
  123. Jay-Way KiTSCH Festival - Venray
  124. Jacqueline Govaert Appelpop - Tiel
  125. Sue The Night KiTSCH Festival - Venray
  126. YORI KiTSCH Festival - Venray
  127. 90's NOW! Breeparkfestifal 2018 - Breda
  128. Big2 Appelpop - Tiel
  129. Naaz Appelpop - Tiel
  130. Singlefeestje Smeerboel Festival - Utrecht
  131. Tante Joke Karaoke Band Smeerboel Festival - Utrecht
  132. Suzan & Freek Caprera - Bloemendaal
  133. Suzan & Freek Luxor Live - Grote Zaal - Arnhem
  134. Remy van Kesteren Caprera - Bloemendaal
  135. Feng Suave Haarlemse Cultuurnacht - Haarlem
  136. Suzan & Freek Caprera - Bloemendaal
  137. Tante Joke Karaoke Band Breeparkfestifal 2018 - Breda
  138. Yasmine Rotown - Rotterdam
  139. Beverly Hills 809000's Breeparkfestifal 2018 - Breda
  140. Pip Blom Admiraliteitsdagen - Dokkum
  141. Tala Drum Corps Bonnefooi - Brussel
  142. Remy van Kesteren Caprera - Bloemendaal
  143. Shannon and the Clams Bitterzoet - Amsterdam
  144. Van Common Cinetol - Amsterdam
  145. Julien Baker Paradiso - Grote Zaal - Amsterdam
  146. Electropoëzie Into The Great Wide Open - Vlieland
  147. Sunflower Bean Into The Great Wide Open - Vlieland
  148. The Visual WOW/ Over het IJ - Amsterdam
  149. Ajabu Into The Great Wide Open - Vlieland
  150. Tala Drum Corps Into The Great Wide Open - Vlieland
  151. The Howlin' UIT Festival Den Haag - Den Haag
  152. Suzan & Freek Tuckerville - Enschede
  153. Jagd Broekrock - Broekland
  154. Ilse DeLange Tuckerville - Enschede
  155. Beaux Where we've met - Schiedam
  156. Pip Blom Misty Fields - Asten-Heusden
  157. Rilan & the Bombardiers Zeeland Nazomerfestival - Middelburg
  158. Pieter de Graaf Noorderzon - Groningen
  159. Remy van Kesteren Into The Great Wide Open - Vlieland
  160. Pitou Into The Great Wide Open - Vlieland
  161. Isaac Gracie Tuckerville - Enschede
  162. Tom Grennan Tuckerville - Enschede
  163. Gengahr BRUIS Festival - Maastricht
  164. Yak Misty Fields - Asten-Heusden
  165. Danny Vera Tuckerville - Enschede
  166. Waltzburg Epop - Epe
  167. Lucas Hamming Zomerpop - Opmeer
  168. Matthew Crosby Tuckerville - Enschede
  169. De Rooie Jager Tuckerville - Enschede
  170. Cookhouse Where we've met - Schiedam
  171. Anna Rune Stichting Tilburg te water - Tilburg
  172. Jacqueline Govaert Tuckerville - Enschede
  173. George Ezra Tuckerville - Enschede

August 2018

  1. Sven Hammond Grote Kick-Off - Deventer
  2. Kitchenette Misty Fields - Asten-Heusden
  3. Rilan & the Bombardiers Where we've met - Schiedam
  4. Pip Blom Into The Great Wide Open - Vlieland
  5. Keir BRUIS Festival - Maastricht
  6. Kita Menari Zomer op het Dak - Amsterdam
  7. Jacqueline Govaert Zeeland Nazomerfestival - Middelburg
  8. Matthew Crosby Zeeland Nazomerfestival - Middelburg
  9. Van Common Cultura Nova - Heerlen
  10. Elsa Lester TivoliVredenburg Pandora - Utrecht
  11. Jay-Way Cultura Nova - Heerlen
  12. CUT_ TivoliVredenburg Ronda - Utrecht
  13. Kitchenette Cultura Nova - Heerlen
  14. Danny Vera Glemmer Beach Festival - Lemmer
  15. Feng Suave Into The Great Wide Open - Vlieland
  16. Jett Rebel Introductieconcert - Enschede
  17. Rilan & the Bombardiers Introductieconcert - Enschede
  18. Sheck Wes Melkweg - Upstairs - Amsterdam
  19. alt-J Amsterdamse Bos - Amstelveen
  20. Figgie Noorderzon - Groningen
  21. Beaux Uitmarkt - Amsterdam
  22. Maaike Ouboter Strawberry Fields - Dedemsvaart
  23. Pitou Het Wasven - Eindhoven
  24. alt-J Amsterdamse Bos - Amstelveen
  25. TenTemPiés Zeeland Nazomerfestival - Middelburg
  26. Jay-Way Uitmarkt - Amsterdam
  27. Jacqueline Govaert ASM Festival - Arnhem
  28. Memphis Maniacs Festival STRAND - Utrecht
  29. Sven Hammond Terug Naar Tiengemeten Festival - Zuid-Beijerland
  30. Nathan Ball The Brave Festival - Amsterdam
  31. Yasmine Uitmarkt - Amsterdam
  32. Kensington ASM Festival - Arnhem
  33. Jett Rebel Oranjerock - Katwijk aan den Rijn
  34. Beaux Terug Naar Tiengemeten Festival - Zuid-Beijerland
  35. Danny Vera Rosa Festival - Sittard
  36. Suzan & Freek ASM Festival - Arnhem
  37. Kita Menari Uitmarkt - Amsterdam
  38. Marlon Williams Once In A Blue Moon Festival - Amsterdam
  39. Cookhouse The Brave Festival - Amsterdam
  40. Pip Blom Bibelot Open Air - Dordrecht
  41. Indian Askin Poldergoud Festival - Haarlem
  42. Kensington CuliNESSE - Rotterdam
  43. Milow CuliNESSE - Rotterdam
  44. Pitou Uitmarkt - Amsterdam
  45. Danny Vera CuliNESSE - Rotterdam
  46. La Dispute Bitterzoet - Amsterdam
  47. Jay-Way Woodstock LIVE - Bloemendaal
  48. The Howlin' Woodstock LIVE - Bloemendaal
  49. Zwarte Koffie Lowlands - Biddinghuizen
  50. Cigarettes After Sex TivoliVredenburg Ronda - Utrecht
  51. Matteo Myderwyk Amsterdamse Bos - Amstelveen
  52. Ralph van Raat Amsterdamse Bos - Amstelveen
  53. The Joy Formidable Bitterzoet - Amsterdam
  54. Sevdaliza Lowlands - Biddinghuizen
  55. Marlon Williams Lowlands - Biddinghuizen
  56. Jett Rebel Robeco Summer Nights - Amsterdam
  57. DZ Deathrays Bitterzoet - Amsterdam
  58. 90's NOW! Woerdense Vakantie Week - Woerden
  59. Ajabu Lowlands - Biddinghuizen
  60. Jay-Way Graceland Festival - Vierhouten
  61. Venz Lowlands - Biddinghuizen
  62. Memphis Maniacs De Bolder - Vlieland
  63. Harrisson Withford Merleyn - Nijmegen
  64. Phoebe Bridgers Merleyn - Nijmegen
  65. Tante Joke Karaoke Band UIT week - Utrecht
  66. Harrisson Withford Bitterzoet - Amsterdam
  67. Sven Hammond Camping Stortemelk - Vlieland
  68. Phoebe Bridgers Bitterzoet - Amsterdam
  69. Sophia Ayana Vondelpark Openluchttheater - Amsterdam
  70. Amber Gomaa Vondelpark Openluchttheater - Amsterdam
  71. The Howlin' Zandstock - 't Zand
  72. Tante Joke Karaoke Band Zandstock - 't Zand
  73. Pitou Zomer op het Plein - Alkmaar
  74. Rilan & the Bombardiers Huntenpop - Ulft
  75. SASSY009 Blijdorp Festival - Rotterdam
  76. CUT_ Zomerparkfeest - Venlo
  77. Jett Rebel Nirwana Tuinfeest - Lierop
  78. Tante Joke Karaoke Band Zomerfeest Schipluiden - Schipluiden
  79. Jett Rebel Zandstock - 't Zand
  80. Big2 Zandstock - 't Zand
  81. De Rooie Jager Huntenpop B.V. - Ulft
  82. Memphis Maniacs Huntenpop - Ulft
  83. Pip Blom Zomerparkfeest - Venlo
  84. Rilan & the Bombardiers Strijp-S - Eindhoven
  85. Rilan & the Bombardiers Zomerparkfeest - Venlo