Past dates

Upcoming dates

March 2017

  1. Dean Lewis 7Layers Sessions - Nijmegen
  2. Lucy Rose 7Layers Sessions - Nijmegen
  3. Dean Lewis 7Layers Sessions - Brussel
  4. Lucy Rose 7Layers Sessions - Brussel
  5. Remy van Kesteren De Kleine Komedie - Amsterdam
  6. Dean Lewis 7Layers Sessions - Groningen
  7. Lucy Rose 7Layers Sessions - Groningen
  8. Avi On Fire Feestival - Utrecht
  9. Lucas Hamming De Effenaar - Kleine zaal - Eindhoven
  10. Memphis Maniacs Maassilo - Rotterdam
  11. BEA1991 EYE Amsterdam - Amsterdam
  12. Dean Lewis 7Layers Sessions - Rotterdam
  13. Lucy Rose 7Layers Sessions - Rotterdam
  14. Remy van Kesteren Theater De Spiegel - Zwolle
  15. Lucas Hamming Simplon - Main Hall - Groningen
  16. The Great Communicators Nieuwe Nor - Heerlen
  17. Avi On Fire Patronaat - Small Room - Haarlem
  18. Rilan & the Bombardiers Patronaat - Small Room - Haarlem
  19. Memphis Maniacs De Effenaar - Grote Zaal - Eindhoven
  20. Dean Lewis 7Layers Sessions - Eindhoven
  21. Lucy Rose 7Layers Sessions - Eindhoven
  22. Echo Movis Podium Asteriks - Leeuwarden
  23. Echo Movis Sugarfactory - Grote Zaal - Amsterdam
  24. Rilan & the Bombardiers Luxor Live - Kleine Zaal - Arnhem
  25. Dean Lewis 7Layers Sessions - Utrecht
  26. Avi On Fire Luxor Live - Kleine Zaal - Arnhem
  27. Lucy Rose 7Layers Sessions - Utrecht
  28. Remy van Kesteren Theater De Meenthe - Steenwijk
  29. Dean Lewis 7Layers Sessions - Amsterdam
  30. Lucy Rose 7Layers Sessions - Amsterdam
  31. 80's Verantwoord City Theater - Schijndel
  32. Lucas Hamming Rotown - Rotterdam
  33. The Great Communicators EKKO - Utrecht
  34. Memphis Maniacs TivoliVredenburg Ronda - Utrecht
  35. Rilan & the Bombardiers Hedon Kleine Zaal - Zwolle
  36. Avi On Fire Hedon Kleine Zaal - Zwolle
  37. Bastian Baker Paradiso - Kleine Zaal - Amsterdam
  38. Peter Doherty Melkweg - MAX - Amsterdam
  39. Remy van Kesteren De Goudse Schouwburg - Gouda
  40. Remy van Kesteren Zaantheater - Zaandam
  41. Pip Blom Big Rivers Indoor - Dordrecht
  42. Pip Blom Paradiso - Kleine Zaal - Amsterdam
  43. Drive Like Maria Rotown - Rotterdam
  44. Pitou MudBoot Sessions - Bemmel
  45. Amber Gomaa Blue Collar Hotel - Eindhoven
  46. Memphis Maniacs Metropool - Grote Zaal - Hengelo
  47. Rilan & the Bombardiers Simplon - Small Hall - Groningen
  48. Electric Company Donnerwetter Day - Arnhem
  49. Avi On Fire Simplon - Small Hall - Groningen
  50. The Day Blue Collar Hotel - Eindhoven
  51. Surfer Blood Indiestad - Amsterdam
  52. Niels Geusebroek De Bonte Wever - Assen
  53. Memphis Maniacs Paard van Troje - Grote Zaal - Den Haag
  54. TenTemPiés Podium Asteriks - Leeuwarden
  55. Echo Movis Gebr. de Nobel Kleine Zaal - Leiden
  56. Elementary Penguins Bitterzoet - Amsterdam
  57. Drive Like Maria De Helling - Utrecht
  58. Aafke Romeijn TivoliVredenburg Ronda - Utrecht
  59. BirdPen Sugarfactory - Kleine Zaal - Amsterdam
  60. TenTemPiés Mezz - Breda
  61. Pinegrove Paradiso - Kleine Zaal - Amsterdam
  62. Alaska Melkweg - MAX - Amsterdam
  63. Drive Like Maria De Effenaar - Kleine zaal - Eindhoven
  64. Álvaro Soler Melkweg - MAX - Amsterdam
  65. Indian Askin Zik-Zak -
  66. Memphis Maniacs Neushoorn Grote Zaal - Leeuwarden
  67. Israel Nash De Oosterpoort - Binnenzaal - Groningen
  68. Drive Like Maria Burgerweeshuis - Deventer
  69. Memphis Maniacs Hedon Grote Zaal - Zwolle
  70. Pinegrove ACU - Utrecht
  71. Storksky Roepaen Nightclub - Ottersum
  72. Drive Like Maria Bitterzoet - Amsterdam
  73. Kadhja Bonet Sugarfactory - Kleine Zaal - Amsterdam
  74. TenTemPiés Patronaat - Haarlem
  75. Amber Gomaa Doka - Amsterdam
  76. Echo Movis Paradox - Tilburg
  77. Mitski EKKO - Utrecht
  78. Alpines Paradiso - Kleine Zaal - Amsterdam
  79. Amber Gomaa Doka - Amsterdam

February 2017

  1. Ben Hobbs Sugarfactory - Kleine Zaal - Amsterdam
  2. Karl Blau Bitterzoet - Amsterdam
  3. Remy van Kesteren Paradiso - Amsterdam
  4. Karl Blau De Spieghel - Groningen
  5. Israel Nash Roepaen - Ottersum
  6. Remy van Kesteren De Doelen - Rotterdam
  7. Drive Like Maria Vera - Groningen
  8. Echo Movis EKKO - Utrecht
  9. TenTemPiés Gebr. de Nobel - Leiden
  10. Israel Nash TivoliVredenburg Cloud Nine - Utrecht
  11. Ten Fé Sugarfactory - Kleine Zaal - Amsterdam
  12. Kensington La Maroquinerie - Parijs
  13. traumahelikopter Cayen - Enkhuizen
  14. Nambyar Van Gogh Museum - Amsterdam
  15. Aafke Romeijn Naturalis - Leiden
  16. TenTemPiés De Helling - Utrecht
  17. Pip Blom Das-Experiment - Amsterdam
  18. S U R V I V E Bitterzoet - Amsterdam
  19. Kensington Lotto Arena - Antwerpen
  20. traumahelikopter Burgerweeshuis Café - Deventer
  21. Drive Like Maria Doornroosje - Paarse zaal - Nijmegen
  22. Nathan Ball EKKO - Utrecht
  23. Matthew and the Atlas EKKO - Utrecht
  24. Rilan & the Bombardiers De Oosterpoort - Kleine Zaal - Groningen
  25. TenTemPiés Merleyn - Nijmegen
  26. Ten Fé Rotown - Rotterdam
  27. Remy van Kesteren Concertgebouw - Amsterdam
  28. Drive Like Maria Paard van Troje - Kleine Zaal - Den Haag
  29. Dean Lewis Sugarfactory - Kleine Zaal - Amsterdam
  30. Rilan & the Bombardiers Metropool - Hengelo
  31. Kensington Dynamo - Zürich
  32. Lisa Mitchell Sugarfactory - Kleine Zaal - Amsterdam
  33. Echo Movis Stukafest Delft -
  34. Nathan Ball Sugarfactory - Grote Zaal - Amsterdam
  35. Matthew and the Atlas Sugarfactory - Grote Zaal - Amsterdam
  36. Rilan & the Bombardiers Annabel - Rotterdam
  37. Kensington Akvarium - Budapest
  38. Suzan & Freek Melkweg - Oude Zaal - Amsterdam
  39. Nambyar Muziekgieterij - Maastricht
  40. Aafke Romeijn Luxor Live - Arnhem
  41. Kensington Szene - Wenen
  42. Pip Blom Mezz - Kleine Zaal - Breda
  43. Grant-Lee Phillips EKKO - Utrecht
  44. Cherry Glazerr DICE - Utrecht
  45. Kensington Lucerna Music Bar - Praag
  46. The Great Communicators Tamboerpop - Hoogeveen
  47. Memphis Maniacs Mezz - Jupiler Zaal - Breda
  48. Plants and Animals Sugarfactory - Kleine Zaal - Amsterdam
  49. EKKAH DICE - Utrecht
  50. Tom Grennan DICE - Utrecht
  51. Blupaint De Vorstin - Hilversum
  52. Laurel DICE - Utrecht
  53. traumahelikopter Mezz - Kleine Zaal - Breda
  54. Felix Pallas DICE - Utrecht
  55. The Great Communicators So What! - Gouda
  56. traumahelikopter De Oefenbunker - Landgraaf
  57. Memphis Maniacs Patronaat - Main Hall - Haarlem
  58. Aafke Romeijn Podium Asteriks - Leeuwarden
  59. Kensington Progresja - Warschau
  60. I Am Oak Stukafest Leiden - Leiden
  61. Tigercub Sugarfactory - Kleine Zaal - Amsterdam
  62. The Amazons Paradiso - Kleine Zaal - Amsterdam
  63. Echo Movis StuKaFest Groningen - Groningen
  64. Hello Operator Sugarfactory - Kleine Zaal - Amsterdam
  65. Pitou Stukafest Leiden - Leiden
  66. Remy van Kesteren Theaters Tilburg - Tilburg
  67. The Amazons Rotown - Rotterdam
  68. Pitou Stukafest Amsterdam - Amsterdam
  69. Kensington Lido - Berlijn
  70. Témé Tan People's Place - Amsterdam
  71. Kensington Mojo - Hamburg
  72. Milky Chance People's Place - Amsterdam
  73. Kensington Live Music Hall - Köln
  74. Jacob Sartorius Melkweg - MAX - Amsterdam
  75. George Cosby Grasnapolsky - Radio Kootwijk
  76. Call It Off Melkweg - Oude Zaal - Amsterdam
  77. CHINAH Grasnapolsky - Radio Kootwijk
  78. Nambyar W Hotel -
  79. Black Box Revelation Rotown - Rotterdam
  80. Storksky De Spot - Middelburg
  81. Pip Blom Grasnapolsky - Radio Kootwijk
  82. It It Anita Grasnapolsky - Radio Kootwijk
  83. Memphis Maniacs De Oosterpoort - Kleine Zaal - Groningen
  84. traumahelikopter Metropool - Kleine Zaal - Hengelo
  85. Black Box Revelation De Spot - Middelburg
  86. Pip Blom So What! - Gouda
  87. traumahelikopter Cul de Sac - Tilburg
  88. Memphis Maniacs Paradiso - Grote Zaal - Amsterdam
  89. Black Box Revelation Muziekgieterij - Maastricht
  90. Project Bongo Preipop - Groningen
  91. Pip Blom Patronaat - Café - Haarlem
  92. Echo Movis Stukafest Tilburg - Tilburg
  93. traumahelikopter Patronaat - Café - Haarlem
  94. Blupaint Preipop - Groningen
  95. Modern Baseball Dynamo - Kelder - Eindhoven
  96. Thin Lips Dynamo - Kelder - Eindhoven
  97. The Superweaks Dynamo - Kelder - Eindhoven
  98. Black Box Revelation Grenswerk - Venlo
  99. The Day Stukafest Enschede - Enschede
  100. Jett Rebel Ahoy Rotterdam - Rotterdam
  101. Memphis Maniacs Gigant - Apeldoorn
  102. Electric Company Sneeuwpop - Hoogwoud
  103. Pip Blom Hedon Kleine Zaal - Zwolle
  104. Declan McKenna Melkweg - Oude Zaal - Amsterdam
  105. Memphis Maniacs Grenswerk - Venlo
  106. Blossoms Melkweg - Oude Zaal - Amsterdam
  107. Thomas Azier Sugarfactory - Amsterdam
  108. traumahelikopter Hedon Kleine Zaal - Zwolle
  109. Memphis Maniacs Grenswerk - Venlo
  110. Pip Blom Luxor Live - Kleine Zaal - Arnhem
  111. traumahelikopter Luxor Live - Kleine Zaal - Arnhem

January 2017

  1. Dustin Tebbutt 7Layers Sessions - Amsterdam
  2. Dustin Tebbutt 7Layers Sessions - Nijmegen
  3. Yori Swart De Pul - Uden
  4. Broken Witt Rebels TivoliVredenburg Ronda - Utrecht
  5. Kaleo TivoliVredenburg Ronda - Utrecht
  6. Pip Blom De Piek - Vlissingen
  7. Memphis Maniacs Gebr. de Nobel - Leiden
  8. traumahelikopter De Piek - Vlissingen
  9. Dustin Tebbutt 7Layers Sessions - Utrecht
  10. Temples EKKO - Utrecht
  11. Memphis Maniacs Bibelot Grote Zaal - Dordrecht
  12. Dustin Tebbutt 7Layers Sessions - Zwolle
  13. traumahelikopter Podium Asteriks - Leeuwarden
  14. Project Bongo TivoliVredenburg Cloud Nine - Utrecht
  15. The Head And The Heart Paradiso Noord, Tolhuistuin - Amsterdam Noord
  16. Dustin Tebbutt 7Layers Sessions - Groningen
  17. Pip Blom Gebr. de Nobel Kleine Zaal - Leiden
  18. traumahelikopter Gebr. de Nobel Kleine Zaal - Leiden
  19. Town of Saints De Amer - Amen
  20. Astronautalis Willemeen - Arnhem
  21. Avi On Fire Zomerparkfeest Wintereditie - Venlo
  22. Pip Blom Zomerparkfeest Wintereditie - Venlo
  23. Call It Off Dynamo - Main Hall - Eindhoven
  24. Raggende Manne momfest - Erp
  25. Memphis Maniacs Xinix - Nieuwendijk
  26. Asylums Winston - Amsterdam
  27. Memphis Maniacs De Spot - Middelburg
  28. Alice Phoebe Lou Paradiso - Kleine Zaal - Amsterdam
  29. Call It Off Afterslag - Apeldoorn
  30. Echo Movis Culturele Zondag - Utrecht
  31. Pip Blom Afterslag - Apeldoorn
  32. TOMMY CA$H De Nieuwe Anita - Amsterdam
  33. CHINAH Nordic Delight - Utrecht
  34. Pip Blom Noorderslag - Groningen
  35. Avi On Fire Noorderslag - Groningen
  36. Call It Off Noorderslag - Groningen
  37. Pip Blom The Friendly Fire Bar - Groningen
  38. Avi On Fire The Friendly Fire Bar - Groningen
  39. LGHTNNG The Friendly Fire Bar - Groningen
  40. Pitou The Friendly Fire Bar - Groningen
  41. Call It Off The Friendly Fire Bar - Groningen
  42. Suzan & Freek The Friendly Fire Bar - Groningen
  43. Lucas Hamming The Friendly Fire Bar - Groningen
  44. Rilan & the Bombardiers The Friendly Fire Bar - Groningen
  45. Jett Rebel The Friendly Fire Bar - Groningen
  46. The Moonlandingz Eurosonic - Groningen
  47. Be Charlotte Eurosonic - Groningen
  48. Thomas Azier Eurosonic - Groningen
  49. The Amazons Eurosonic - Groningen
  50. Let's Eat Grandma Eurosonic - Groningen
  51. St. Grandson Eurosonic - Groningen
  52. Fickle Friends Eurosonic - Groningen
  53. Mustii Eurosonic - Groningen
  54. Anna Of The North Eurosonic - Groningen
  55. Jacle Bow Eurosonic - Groningen
  56. Ward Thomas The Friendly Fire Bar - Groningen
  57. Jett Rebel Eurosonic - Groningen
  58. First Hate The Friendly Fire Bar - Groningen
  59. Jett Rebel The Friendly Fire Bar - Groningen
  60. Indian Askin The Friendly Fire Bar - Groningen
  61. Indian Askin Eurosonic - Groningen
  62. Sløtface The Friendly Fire Bar - Groningen
  63. Jacle Bow The Friendly Fire Bar - Groningen
  64. Camp Claude Eurosonic - Groningen
  65. Silvana Imam Eurosonic - Groningen
  66. JOHN GRVY Eurosonic - Groningen
  67. Ward Thomas Eurosonic - Groningen
  68. First Hate Eurosonic - Groningen
  69. CHINAH Eurosonic - Groningen
  70. TOMMY CA$H Eurosonic - Groningen
  71. Nambyar Eurosonic - Groningen
  72. Gundelach Eurosonic - Groningen
  73. FIL BO RIVA Eurosonic - Groningen
  74. Communions Eurosonic - Groningen
  75. Kensington Eurosonic - Groningen
  76. JOHN GRVY Eurosonic - Groningen
  77. FIL BO RIVA Eurosonic - Groningen
  78. Altrego Eurosonic - Groningen
  79. Thomas Azier TivoliVredenburg Pandora - Utrecht
  80. TOMMY CA$H Eurosonic - Groningen
  81. Palace Winter Eurosonic - Groningen
  82. EKKAH Eurosonic - Groningen
  83. Communions Eurosonic - Groningen
  84. Altrego Kroepoekfabriek - Vlaardingen
  85. Pip Blom Merleyn - Nijmegen

December 2016

  1. Pitou Melkweg - Amsterdam
  2. Liptease Hedon Grote Zaal - Zwolle
  3. Liptease De Effenaar - Kleine zaal - Eindhoven
  4. BEA1991 LAN Party - Amsterdam
  5. Pip Blom EKKO - Utrecht
  6. Liptease Paard van Troje - Kleine Zaal - Den Haag
  7. Sevdaliza LAN Party - Amsterdam
  8. Mala Vita Gebr. de Nobel - Leiden
  9. Altrego Duycker - Hoofddorp
  10. Liptease Patronaat - Small Room - Haarlem
  11. Ciaran Lavery Theater de Roode Bioscoop - Amsterdam
  12. Liptease TivoliVredenburg Cloud Nine - Utrecht
  13. Liptease Sugarfactory - Grote Zaal - Amsterdam
  14. Danny Vera Stille Nacht Festival - Lelystad
  15. Town of Saints EKKO - Utrecht
  16. Indian Askin Oepidus Brouwerij - Amsterdam
  17. Indian Askin Oepidus Brouwerij - Amsterdam
  18. Liptease Bibelot - Powerstage - Dordrecht
  19. Jett Rebel 3voor12 Song van het Jaar - Utrecht
  20. Suzan & Freek Doornroosje - Grote Zaal - Nijmegen
  21. Town of Saints Rotown - Rotterdam
  22. Pip Blom Podium Asteriks - Leeuwarden
  23. Maaike Ouboter Theater Heerlen - Heerlen
  24. Milow Doornroosje - Grote Zaal - Nijmegen
  25. Liptease Neushoorn Grote Zaal - Leeuwarden
  26. Indian Askin Mezz - Kleine Zaal - Breda
  27. Town of Saints Paradiso - Kleine Zaal - Amsterdam
  28. Maaike Ouboter Arenberg - Antwerpen
  29. Bauer Vera - Groningen
  30. Blupaint Paradiso - Amsterdam
  31. Pitou De Nieuwe Anita - Amsterdam
  32. Throws Sugarfactory - Kleine Zaal - Amsterdam
  33. Maaike Ouboter De Goudse Schouwburg - Gouda
  34. Lucas Hamming Paradiso - Grote Zaal - Amsterdam
  35. Storksky Gigant - Apeldoorn
  36. It It Anita Cafe Altstadt - Eindhoven
  37. Danny Vera De Oosterpoort - Kleine Zaal - Groningen
  38. Maaike Ouboter Orpheus - Apeldoorn
  39. Indian Askin Freeze Festival - Leeuwarden
  40. Jeangu Macrooy TivoliVredenburg Pandora - Utrecht
  41. Mt. Wolf State-X New Forms - Den Haag
  42. Electric Company Bitterzoet - Amsterdam
  43. Mala Vita Kroepoekfabriek - Vlaardingen
  44. Remy van Kesteren: Tomorrow Eyes TivoliVredenburg Pandora - Utrecht
  45. Indian Askin Gebr. de Nobel - Leiden
  46. Maaike Ouboter Rabotheater Hengelo - Hengelo
  47. VANT 013 - Jupiler Zaal - Tilburg
  48. Jacle Bow Gebr. de Nobel - Leiden
  49. Call It Off 013 - Jupiler Zaal - Tilburg
  50. Storksky Luxor Live - Arnhem
  51. Maaike Ouboter ATLAS theater - Emmen
  52. Danny Vera De Effenaar - Grote Zaal - Eindhoven
  53. Bauer Koorenhuis - Den Haag
  54. Indian Askin De Helling - Utrecht
  55. Echo Movis Stathe - Utrecht
  56. VANT Vera - Groningen
  57. Jacle Bow De Helling - Utrecht
  58. Call It Off Vera - Groningen
  59. Storksky Victorie - Alkmaar
  60. Niels Geusebroek De Cacaofabriek - Helmond
  61. PWR BTTM Sugarfactory - Kleine Zaal - Amsterdam
  62. VANT Melkweg - Oude Zaal - Amsterdam
  63. The Spook School Sugarfactory - Kleine Zaal - Amsterdam
  64. The Elementary Penguins Melkweg - Oude Zaal - Amsterdam
  65. Milow TivoliVredenburg Ronda - Utrecht
  66. Suzan & Freek TivoliVredenburg Ronda - Utrecht
  67. NVDES Sugarfactory - Kleine Zaal - Amsterdam
  68. Maaike Ouboter Stadsschouwburg Utrecht - Utrecht
  69. Pitou TivoliVredenburg Cloud Nine - Utrecht
  70. Howe Gelb Piano Trio Het Zonnehuis - Amsterdam
  71. Electric Company Café de 2 wezen - Sassenheim
  72. Storksky Gashouder Dedemsvaart - Dedemsvaart
  73. Ry X TivoliVredenburg Grote Zaal - Utrecht
  74. Electric Company Estrado - Harderwijk
  75. Maaike Ouboter Schouwburg Odeon - Zwolle
  76. Bauer EKKO - Utrecht
  77. IAMX De Helling - Utrecht
  78. Mala Vita De Spot - Middelburg
  79. Pitou Patronaat - Small Room - Haarlem
  80. Maaike Ouboter Zaantheater - Zaandam
  81. Pip Blom V11 - Rotterdam
  82. Echo Movis Patronaat - Café - Haarlem
  83. Mala Vita Fluor - Kleine Zaal - Amersfoort
  84. Bauer Merleyn - Nijmegen
  85. Milow De Oosterpoort - Grote Zaal - Groningen
  86. Pitou Doornroosje - Paarse zaal - Nijmegen
  87. Danny Vera Doornroosje - Grote Zaal - Nijmegen
  88. Suzan & Freek De Oosterpoort - Grote Zaal - Groningen
  89. Electric Company Patronaat - Small Room - Haarlem

November 2016

  1. The Front Bottoms Melkweg - Oude Zaal - Amsterdam
  2. Kaleo Paradiso - Grote Zaal - Amsterdam
  3. Lea Porcelain Sugarfactory - Kleine Zaal - Amsterdam
  4. FIL BO RIVA TivoliVredenburg Pandora - Utrecht
  5. Pitou Rotown - Rotterdam
  6. Maaike Ouboter Schaffelaartheater - Barneveld
  7. Cigarettes After Sex Bitterzoet - Amsterdam
  8. The Julie Ruin Paradiso - Kleine Zaal - Amsterdam
  9. Tony Hadley Melkweg - Oude Zaal - Amsterdam
  10. Avi On Fire Songbird - Rotterdam
  11. Blupaint Songbird - Rotterdam
  12. Maaike Ouboter CC het Bolwerk - Vilvoorde
  13. Pixies Heineken Music Hall - Amsterdam
  14. Storksky Q Factory - Amsterdam
  15. Rilan & The Bombardiers Q Factory - Amsterdam
  16. Call It Off De Spot - Middelburg
  17. Danny Vera Muziekgieterij - Maastricht
  18. Pip Blom Cayen - Enkhuizen
  19. Avi On Fire Q Factory - Amsterdam
  20. OIJ Oedipus Brewing - Amsterdam
  21. Sue The Night Songbird - Rotterdam
  22. Hooverphonic 013 - Dommelsch Zaal - Tilburg
  23. Avi On Fire Cafe Altstadt - Eindhoven
  24. Indian Askin Luxor Live - Kleine Zaal - Arnhem
  25. Call It Off Paard van Troje - Paardcafe - Den Haag
  26. Mala Vita Q Factory - Amsterdam
  27. Adam & The Relevants Patronaat - Café - Haarlem
  28. Echo Movis Vondelbunker - Amsterdam
  29. Few Bits 013 - Dommelsch Zaal - Tilburg
  30. Jett Rebel Gashouder - Amsterdam
  31. Indian Askin Rotown - Rotterdam
  32. OIJ Paard van Troje - Kleine Zaal - Den Haag
  33. Danny Vera Fluor - Amersfoort
  34. Electric Company W2 Poppodium - Den Bosch
  35. Rilan & The Bombardiers Gashouder - Amsterdam
  36. Niels Geusebroek Victorie - Alkmaar
  37. Blupaint Winston - Amsterdam
  38. Pitou Patronaat - Haarlem
  39. Girl Band Bitterzoet - Amsterdam
  40. Danny Brown Melkweg - MAX - Amsterdam
  41. Pitou Herberg de Klomp - Venray
  42. Electric Company Odapark - Venray
  43. The Day Proeflokaal Goesting - Venray
  44. LEVELLERS Melkweg - MAX - Amsterdam
  45. Avi On Fire Theatercafé de Artiest - Venray
  46. Ferocious Dog Melkweg - MAX - Amsterdam
  47. Storksky De Witte Hoeve - Venray
  48. Rilan & The Bombardiers ANNO '54 - Venray
  49. Amber Gomaa TivoliVredenburg Ronda - Utrecht
  50. Call It Off Winston - Amsterdam
  51. Niels Geusebroek It's a Beautiful Day - Dordrecht
  52. DINOSAUR PILE UP Melkweg - MAX - Amsterdam
  53. Hooverphonic Paradiso - Grote Zaal - Amsterdam
  54. Memphis Maniacs Radstake - Heelweg
  55. Rilan & The Bombardiers Onder de Linde - Amersfoort
  56. The Heavy TivoliVredenburg Ronda - Utrecht
  57. Indian Askin De Spot - Middelburg
  58. Jacle Bow De Spot - Middelburg
  59. Memphis Maniacs Bierpop - Hardenberg
  60. Tim Vantol Melkweg - MAX - Amsterdam
  61. Electric Company Podium Asteriks - Leeuwarden
  62. Storksky Fluor - Amersfoort
  63. Niels Geusebroek Gebr. de Nobel - Leiden
  64. Royal Republic Melkweg - MAX - Amsterdam
  65. Amy Vachel Sugarfactory - Grote Zaal - Amsterdam
  66. Blupaint Atak - Saxion Zaal - Enschede
  67. Maaike Ouboter De Goudse Schouwburg - Gouda
  68. Storksky De Beiaard - Enschede
  69. Call It Off W2 Poppodium - Den Bosch
  70. Pitou Concordia Kunst & Cultuur - Enschede
  71. Indian Askin De Oefenbunker - Landgraaf
  72. Pip Blom Oedipus Brewing - Amsterdam
  73. Avi On Fire Atak - Saxion Zaal - Enschede
  74. Joe Purdy Sugarfactory - Grote Zaal - Amsterdam
  75. Electric Company Gashouder - Dedemsvaart
  76. Danny Vera TivoliVredenburg Pandora - Utrecht
  77. Rilan & The Bombardiers Mezz - Breda
  78. Blupaint Bruxelles - Breda
  79. Austin Basham TivoliVredenburg Grote Zaal - Utrecht
  80. Radical Face TivoliVredenburg Grote Zaal - Utrecht
  81. Let's Eat Grandma V11 - Rotterdam
  82. Electric Company Paard van Troje - Kleine Zaal - Den Haag
  83. Storksky Café Vulling - Breda
  84. Niels Geusebroek Rotown - Rotterdam
  85. Emanuel and the Fear Sugarfactory - Kleine Zaal - Amsterdam
  86. Matthew and the Atlas TivoliVredenburg Ronda - Utrecht
  87. Mutual Benefit Rotown - Rotterdam
  88. Matthew and the Atlas De Oosterpoort - Groningen
  89. Lady Wray Paradiso - Kleine Zaal - Amsterdam
  90. The Slow Show TivoliVredenburg Ronda - Utrecht
  91. I Am Oak TivoliVredenburg Ronda - Utrecht
  92. Fizzy Blood Sugarfactory - Kleine Zaal - Amsterdam
  93. JPNSGRLS Sugarfactory - Kleine Zaal - Amsterdam
  94. How To Dress Well OT301 - Amsterdam
  95. Avi On Fire The Guardian - Hilversum
  96. Storksky De Vorstin - Hilversum
  97. The Great Communicators Ziggo Dome - Amsterdam
  98. We Hunt Buffalo Metropool - Grote Zaal - Hengelo
  99. Call It Off Patronaat - Café - Haarlem
  100. Matthew and the Atlas Melkweg - MAX - Amsterdam
  101. Sea Change V11 - Rotterdam
  102. Yokko Patronaat - Main Hall - Haarlem
  103. Indian Askin Paard van Troje - Kleine Zaal - Den Haag
  104. Lewis del Mar Paradiso - Kleine Zaal - Amsterdam
  105. Let's Eat Grandma Le Guess Who? - Utrecht
  106. The Japanese House Paradiso - Kleine Zaal - Amsterdam
  107. OIJ Klein Berlijn - Apeldoorn
  108. Truckfighters Metropool - Grote Zaal - Hengelo
  109. Jacle Bow Paard van Troje - Den Haag
  110. Blupaint Ich & Dich - Sittard
  111. Witchrider Metropool - Grote Zaal - Hengelo
  112. Kensington Ziggo Dome - Amsterdam
  113. Rilan & The Bombardiers Café de Hollande - Sittard
  114. Adam & The Relevants Het Vliegende Paard - Zwolle
  115. Nada Surf Patronaat - Main Hall - Haarlem
  116. Storksky Ernesto´s - Sittard
  117. Bright Light Bright Light Sugarfactory - Kleine Zaal - Amsterdam
  118. Sunday Sun Snertpop - Midwoud
  119. Rilan & The Bombardiers Victorie - Bovencafé - Alkmaar
  120. Drive Like Maria Podium Asteriks - Leeuwarden
  121. Indian Askin Ziggo Dome - Amsterdam
  122. We Hunt Buffalo 013 - Jupiler Zaal - Tilburg
  123. Avi On Fire Victorie - Alkmaar
  124. Storksky Podium Asteriks - Leeuwarden
  125. Call It Off Hedon Kleine Zaal - Zwolle
  126. Truckfighters 013 - Jupiler Zaal - Tilburg
  127. Danny Vera De Vorstin - Hilversum
  128. Blupaint In De Pimpelaer - Alkmaar
  129. Witchrider 013 - Jupiler Zaal - Tilburg
  130. Kensington Ziggo Dome - Amsterdam
  131. Electric Company Simplon - Small Hall - Groningen
  132. The Elementary Penguins Club Ziggo - Amsterdam
  133. Electric Company Cafe de Schuttershof - Middelburg
  134. Witchrider Vera - Groningen
  135. Drive Like Maria Cafe Cafe - Hasselt
  136. Truckfighters Vera - Groningen
  137. Rilan & The Bombardiers De Spot - Middelburg
  138. Maaike Ouboter Schouwburg Amphion - Doetinchem
  139. Echotape Paradiso - Kleine Zaal - Amsterdam
  140. Niels Geusebroek De Cacaofabriek - Helmond
  141. Blupaint Paradiso Noord, Tolhuistuin - Amsterdam Noord
  142. The Day Melkweg - MAX - Amsterdam
  143. Avi On Fire De Spot - Middelburg
  144. We Hunt Buffalo Vera - Groningen
  145. Kate Tempest Melkweg - MAX - Amsterdam
  146. Danny Vera Metropool - Grote Zaal - Hengelo
  147. Sunset Sons Paradiso Noord, Tolhuistuin - Amsterdam Noord
  148. Graham Candy Paradiso - Kleine Zaal - Amsterdam
  149. Storksky Cafe Cafe - Hasselt
  150. Honne Doornroosje - Paarse zaal - Nijmegen
  151. Girl Band Le Guess Who? - Utrecht
  152. Kensington Ziggo Dome - Amsterdam
  153. Truckfighters Melkweg - Oude Zaal - Amsterdam
  154. Echotape Merleyn - Nijmegen
  155. Graham Candy Merleyn - Nijmegen
  156. Witchrider Melkweg - Oude Zaal - Amsterdam
  157. Electric Company Maassilo - Rotterdam
  158. We Hunt Buffalo Melkweg - Oude Zaal - Amsterdam
  159. I Am Oak Muziekgieterij - Maastricht
  160. Honne Paradiso Noord, Tolhuistuin - Amsterdam Noord
  161. Electric Company De Effenaar - Eindhoven
  162. Paul Gilbert Cultuurpodium Boerderij - Zoetermeer
  163. Skinny Living Rotown - Rotterdam
  164. Electric Company De Helling - Utrecht
  165. Mayer Hawthorne Paradiso - Grote Zaal - Amsterdam
  166. Snoh Aalegra Paradiso - Grote Zaal - Amsterdam
  167. Into It. Over It. Dynamo - Kelder - Eindhoven
  168. Maaike Ouboter Theater Diligentia - Den Haag
  169. Skinny Living Paradiso - Kleine Zaal - Amsterdam
  170. Tancred Dynamo - Kelder - Eindhoven
  171. Christon Patronaat - Haarlem
  172. I Am Oak Paard van Troje - Kleine Zaal - Den Haag
  173. Rilan & The Bombardiers Het Koelhuis - Zutphen
  174. traumahelikopter Paradiso - Kleine Zaal - Amsterdam
  175. Samm Henshaw Bitterzoet - Amsterdam
  176. I Am Oak Patronaat - Haarlem
  177. Call It Off Willemeen - Arnhem
  178. Danny Vera Gebouw-T - Bergen op Zoom
  179. Indian Askin Fluor - Amersfoort
  180. Adam & The Relevants De Vorstin-Café - Hilversum
  181. Jacle Bow Fluor - Amersfoort
  182. Electric Company De Vorstin - Hilversum
  183. Blupaint Reijngoud - Rotterdam
  184. OIJ Teufel Raumfeld - Amsterdam
  185. Mayer Hawthorne REC - Rotterdam
  186. Avi On Fire De Witte Aap - Rotterdam
  187. Storksky Club Vibes - Rotterdam
  188. Niels Geusebroek De Spot - Middelburg
  189. Rilan & The Bombardiers Reijngoud - Rotterdam
  190. Sevdaliza REC - Rotterdam
  191. Adam & The Relevants Cafe Altstadt - Eindhoven
  192. Snoh Aalegra REC - Rotterdam
  193. Rilan & The Bombardiers TivoliVredenburg Cloud Nine - Utrecht
  194. Call It Off Fluor - Kleine Zaal - Amersfoort
  195. Maaike Ouboter WestlandTheater De Naald - Naaldwijk
  196. Indian Askin Apollo - Emmen
  197. Charlie Cunningham Crossing Border - Den Haag
  198. Storksky John Mullins - Maastricht
  199. Avi On Fire Café Servaas - Maastricht
  200. Thom Sonny Green REC - Rotterdam
  201. BEA1991 REC - Rotterdam
  202. Christon De Effenaar - Eindhoven
  203. Samm Henshaw TivoliVredenburg Cloud Nine - Utrecht
  204. Rilan & The Bombardiers Forum - Maastricht
  205. I Am Oak Podium Asteriks - Leeuwarden
  206. Pete Philly Funked Up - Leiden
  207. Mala Vita Bibelot - Powerstage - Dordrecht
  208. Rodrigo Amarante Crossing Border - Den Haag
  209. Niels Geusebroek Simplon - Main Hall - Groningen
  210. Mark Berube Paradiso - Grote Zaal - Amsterdam
  211. Agnes Obel Paradiso - Grote Zaal - Amsterdam
  212. Rilan & The Bombardiers Rue de la Gare - Emmen
  213. Choir Of Young Believers De Helling - Utrecht
  214. The Day De Helling - Utrecht
  215. traumahelikopter Vera - Groningen
  216. Maaike Ouboter Schouwburg Middelburg - Middelburg
  217. Rilan & The Bombardiers Bird - Rotterdam
  218. Christon Bitterzoet - Amsterdam
  219. Samm Henshaw Bird - Rotterdam
  220. Samm Henshaw Doornroosje - Paarse zaal - Nijmegen
  221. Rilan & The Bombardiers Doornroosje - Paarse zaal - Nijmegen
  222. Blossoms Paradiso - Kleine Zaal - Amsterdam

October 2016

  1. Electric Company dB's - Utrecht
  2. Merchandise S105 - Amsterdam
  3. Drive Like Maria Nieuwe Nor - Heerlen
  4. Storksky Nieuwe Nor - Heerlen
  5. Kensington De Helling - Utrecht
  6. Band of Skulls 013 - Jupiler Zaal - Tilburg
  7. Niccolo Fabi Paradiso - Kleine Zaal - Amsterdam
  8. Electric Company 013 - Tilburg
  9. Christon Rotown - Rotterdam
  10. Avi On Fire Café De Kamer (Oor Stage) - Oss
  11. Call It Off The Blue Collar Hotel - Eindhoven
  12. Project Bongo Pop- en Cultuurhuis PX - Volendam
  13. Band of Skulls Muziekgieterij - Maastricht
  14. Sunday Sun DDWMusic - Eindhoven
  15. Porches London Calling - Amsterdam
  16. Danny Vera Paard van Troje - Grote Zaal - Den Haag
  17. Mild High Club Merleyn - Nijmegen
  18. Indian Askin Zomaarpop - Oirlo
  19. Communions London Calling - Amsterdam
  20. Sue The Night Gemeentemuseum Den Haag - Den Haag
  21. Memphis Maniacs Time Out - Gemert
  22. Gengahr Let’s Get Lost Festival - Zwolle
  23. Storksky Muziekgieterij - Maastricht
  24. I Am Oak 013 - Jupiler Zaal - Tilburg
  25. Dillon DDWMusic - Eindhoven
  26. Lucy Dacus DDWMusic - Eindhoven
  27. Palace Winter DDWMusic - Eindhoven
  28. Drive Like Maria Beerland - Hengelo
  29. Dazzled Sticks Melkweg - Oude Zaal - Amsterdam
  30. Rilan & The Bombardiers Café De Kamer (Oor Stage) - Oss
  31. Felix Pallas DDWMusic - Eindhoven
  32. George Cosby DDWMusic - Eindhoven
  33. Electric Company Café 't Libre - Oss
  34. traumahelikopter Rotown - Rotterdam
  35. Alpines DDWMusic - Eindhoven
  36. Band of Skulls TivoliVredenburg Pandora - Utrecht
  37. The Great Communicators Simplon - Small Hall - Groningen
  38. Indian Askin Burgerweeshuis Café - Deventer
  39. Storksky TivoliVredenburg Pandora - Utrecht
  40. Jacle Bow DDWMusic - Eindhoven
  41. Khruangbin DDWMusic - Eindhoven
  42. Electric Company Zomaarpop - Oirlo
  43. Dazzled Sticks Mezz - Jupiler Zaal - Breda
  44. I Am Oak Gebr. de Nobel - Leiden
  45. Avi On Fire Zooma - Leiden
  46. Storksky Hedon Kleine Zaal - Zwolle
  47. Blupaint NEXT - Leiden
  48. The Lion and the Wolf DDWMusic - Eindhoven
  49. Beach Baby DDWMusic - Eindhoven
  50. Rilan & The Bombardiers Waag - Leiden
  51. Porches DDWMusic - Eindhoven
  52. Christon Muziekgieterij - Maastricht
  53. I Am Oak Luxor Live - Kleine Zaal - Arnhem
  54. Indian Askin DDWMusic - Eindhoven
  55. Remy van Kesteren: Tomorrow Eyes Patronaat - Small Room - Haarlem
  56. Amber Gomaa ADAM&Co club - Amsterdam
  57. Drive Like Maria Hedon Kleine Zaal - Zwolle
  58. traumahelikopter EKKO - Utrecht
  59. I Am Oak Rotown - Rotterdam
  60. Kweku Collins DDWMusic - Eindhoven
  61. The K. DDWMusic - Eindhoven
  62. Beach Baby V11 - Rotterdam
  63. Tigercub Sugarfactory - Kleine Zaal - Amsterdam
  64. Demob Happy Sugarfactory - Kleine Zaal - Amsterdam
  65. Remy van Kesteren: Tomorrow Eyes De Oosterpoort - Kleine Zaal - Groningen
  66. Beach Baby Sugarfactory - Kleine Zaal - Amsterdam
  67. Demob Happy V11 - Rotterdam
  68. Tigercub V11 - Rotterdam
  69. Remy van Kesteren: Tomorrow Eyes Paard van Troje - Kleine Zaal - Den Haag
  70. traumahelikopter DDWMusic - Eindhoven
  71. Maaike Ouboter De Kleine Komedie - Amsterdam
  72. Ciaran Lavery DDWMusic - Eindhoven
  73. Avi On Fire The Three Musketeers - Hengelo
  74. STUFF. Amsterdam Dance Event - Amsterdam
  75. Remy van Kesteren: Tomorrow Eyes Lantaren-Venster - Rotterdam
  76. OIJ Cinetol - Amsterdam
  77. Danny Vera Hedon Grote Zaal - Zwolle
  78. Echo Movis Victorie - Alkmaar
  79. Blupaint Victorie - Alkmaar
  80. The Great Communicators Roots In The Woods Festival - Apeldoorn
  81. The Elementary Penguins Kroepoekfabriek - Vlaardingen
  82. Storksky Otto e Mezzo - Dordrecht
  83. Maaike Ouboter Schouwburg Kunstmin - Dordrecht
  84. Indian Askin Metropool - Kleine Zaal - Hengelo
  85. Rilan & The Bombardiers Restaurant Post - Dordrecht
  86. It It Anita Patronaat - Café - Haarlem
  87. STUFF. Paradox - Tilburg
  88. The K. Patronaat - Café - Haarlem
  89. The Day De Klep - Venlo
  90. Maaike Ouboter Philharmonie Haarlem - Haarlem
  91. Robbing Millions De Effenaar - Eindhoven
  92. The Elementary Penguins Hedon Kleine Zaal - Zwolle
  93. Rilan & The Bombardiers Grenswerk - Venlo
  94. Storksky De Splinter - Venlo
  95. Indian Askin De Muziekcöoperatie - Meppel
  96. STUFF. Bird - Rotterdam
  97. Danny Vera De Weijer - Boxmeer
  98. RÜFÜS Amsterdam Dance Event - Amsterdam
  99. The Great Communicators Luxor Live - Kleine Zaal - Arnhem
  100. Jacle Bow Patronaat - Haarlem
  101. Christon TivoliVredenburg - Utrecht
  102. Indian Askin Patronaat - Small Room - Haarlem
  103. Maaike Ouboter Stadsschouwburg De Vereeniging - Nijmegen
  104. It It Anita V11 - Rotterdam
  105. The K. V11 - Rotterdam
  106. STUFF. Paard van Troje - Kleine Zaal - Den Haag
  107. OIJ Amsterdam Dance Event - Amsterdam
  108. Superpoze Amsterdam Dance Event - Amsterdam
  109. The Great Communicators Rotown - Rotterdam
  110. Pablo Nouvelle Amsterdam Dance Event - Amsterdam
  111. Christon Doornroosje - Nijmegen
  112. STUFF. Hedon Kleine Zaal - Zwolle
  113. Mild High Club Paradiso - Kleine Zaal - Amsterdam
  114. The Triffids Paradiso Noord, Tolhuistuin - Amsterdam Noord
  115. Sarah Ferri Paradiso - Kleine Zaal - Amsterdam
  116. Blupaint Café Gauwigheid - Harderwijk
  117. Rilan & The Bombardiers Walhalla - Harderwijk
  118. Black Box Revelation Paard van Troje - Grote Zaal - Den Haag
  119. Robbing Millions Bitterzoet - Amsterdam
  120. Blackout Problems Dynamo - Kelder - Eindhoven
  121. Apologies, I have none Dynamo - Kelder - Eindhoven
  122. Yak ACU - Utrecht
  123. Electric Company Hertog Karel - Harderwijk
  124. Storksky Nicky's Inn - Harderwijk
  125. Maaike Ouboter Arminiuskerk - Rotterdam
  126. Danny Vera Grenswerk - Venlo
  127. Avi On Fire Cafe Restaurant September - Den Haag
  128. Turin Brakes De Effenaar - Kleine zaal - Eindhoven
  129. Memphis Maniacs Heineken Music Hall - Amsterdam
  130. Storksky Kroepoekfabriek - Vlaardingen
  131. Electric Company De Gekke Geit - Den Haag
  132. Sunday Sun Koorenhuis - Den Haag
  133. Drive Like Maria Kroepoekfabriek - Vlaardingen
  134. Remy van Kesteren: Tomorrow Eyes Dutch Harp Festival - Utrecht
  135. Blackout Problems Sugarfactory - Kleine Zaal - Amsterdam
  136. Robbing Millions Muziekgieterij - Maastricht
  137. Rilan & The Bombardiers cafe de BieB - Den Haag
  138. Apologies, I have none Sugarfactory - Kleine Zaal - Amsterdam
  139. Dog Byron De Effenaar - Kleine zaal - Eindhoven
  140. Indian Askin Cayen - Enkhuizen
  141. Yak V11 - Rotterdam
  142. Dune Rats & DZ Deathrays Winston - Amsterdam
  143. OIJ Gebr. de Nobel - Leiden
  144. Avi On Fire Fotofestival Schiedam - Schiedam
  145. Maaike Ouboter Stadsschouwburg De Harmonie - Leeuwarden
  146. Jay Brannan Paradiso - Kleine Zaal - Amsterdam
  147. Rilan & The Bombardiers Cul de Sac - Tilburg
  148. Dune Rats & DZ Deathrays Rotown - Rotterdam
  149. The Elementary Penguins Extase - Tilburg
  150. Dazzled Sticks Luxor Live - Grote Zaal - Arnhem
  151. Dog Byron Melkweg - Oude Zaal - Amsterdam
  152. Drive Like Maria Fluor - Amersfoort
  153. Turin Brakes Melkweg - Oude Zaal - Amsterdam
  154. Storksky Fluor - Kleine Zaal - Amersfoort
  155. Danny Vera Mezz - Jupiler Zaal - Breda
  156. Avi On Fire Café Hofman - Utrecht
  157. Blupaint Café de Stad - Utrecht
  158. Bauer Paradiso Noord, Tolhuistuin - Amsterdam Noord
  159. The Great Communicators Paard van Troje - Kleine Zaal - Den Haag
  160. Rilan & The Bombardiers Hi-Fi Klubben Utrecht - Utrecht
  161. Sunday Sun De Waalse Kerk - Amsterdam
  162. Robbing Millions Vera - Groningen
  163. Storksky Cafe Tilt - Utrecht
  164. Jay Brannan Merleyn - Nijmegen
  165. Black Box Revelation Paradiso - Grote Zaal - Amsterdam
  166. Douglas Dare Paradiso - Kleine Zaal - Amsterdam
  167. Blupaint De Vorstin-Café - Hilversum
  168. Avi On Fire Café Studio - Haarlem
  169. Beaty Heart Paradiso - Kleine Zaal - Amsterdam
  170. Sven Hammond New Blues Festival Assen - Assen
  171. The Day Café 't Kantoor - Haarlem
  172. OIJ Festival Inside The Cage - Meterik
  173. Robbing Millions EKKO - Utrecht
  174. Dazzled Sticks Bird - Rotterdam
  175. The Elementary Penguins Simplon - Small Hall - Groningen
  176. Indian Askin FestyLand - Volkel
  177. Echo Movis De Vorstin-Café - Hilversum
  178. Storksky FestyLand - Volkel
  179. Avi On Fire Luxor Live - Arnhem
  180. Alice on the Roof Paradiso - Kleine Zaal - Amsterdam
  181. Maaike Ouboter Casino Cultuurcentrum Houthalen - Houthalen - Helchteren
  182. Blupaint Paard van Troje - Kleine Zaal - Den Haag
  183. Electric Company Café Meijers - Arnhem
  184. The Elementary Penguins Paard van Troje - Kleine Zaal - Den Haag
  185. Rilan & The Bombardiers Luxor Live - Arnhem
  186. Storksky Luxor Live - Arnhem
  187. Kelvin Jones Paradiso - Kleine Zaal - Amsterdam
  188. Sunday Sun De bovenkamer van Groningen - Groningen
  189. The Black Queen Paradiso - Kleine Zaal - Amsterdam
  190. The Elementary Penguins Patronaat - Small Room - Haarlem
  191. Blupaint Patronaat - Small Room - Haarlem
  192. Rilan & The Bombardiers De Vrijdag - Groningen
  193. Storksky Cafe Knarie - Groningen
  194. Avi On Fire Het Concerthuis - Groningen
  195. Drive Like Maria 013 - Tilburg
  196. Drive Like Maria Botanique - Brussel
  197. Blupaint Q-Factory - Amsterdam
  198. Blupaint Zoet & Zalig - Gouda
  199. Electric Company In het Zonnetje - Gouda
  200. Rilan & The Bombardiers De Tapperij - Gouda
  201. Moddi Jeruzalemkerk - Amsterdam
  202. Blupaint Het Broodcafé - Almere
  203. Joshua Hyslop TivoliVredenburg Pandora - Utrecht
  204. Sunday Sun Molen de Ster - Utrecht
  205. The Paper Kites TivoliVredenburg Pandora - Utrecht
  206. Rilan & The Bombardiers Podium De Meester - Almere
  207. Storksky DVERS - Sittard
  208. Maaike Ouboter Theater De Vest - Alkmaar
  209. The Day DVERS - Sittard

September 2016

  1. Indian Askin l'Aeronef - Lille
  2. Mala Vita Vrienden van Gigant - Apeldoorn
  3. Drive Like Maria De Oosterpoort - Groningen
  4. Rilan & The Bombardiers De Muzerije - Den Bosch
  5. Jett Rebel Schanspop - Siddeburen
  6. Cassie Ramone Paradiso - Kelder - Amsterdam
  7. Colleen Green Paradiso - Kelder - Amsterdam
  8. LGHTNNG Melkweg - Oude Zaal - Amsterdam
  9. Maaike Ouboter Theater de Veste - Delft
  10. Sven Hammond De Casino - Sint-Niklaas
  11. Sevdaliza Van Gogh Museum - Amsterdam
  12. Avi On Fire De Muzerije - Den Bosch
  13. Blupaint Zwemfest Festival - Groningen
  14. Maaike Ouboter Theater De Lievekamp - Oss
  15. Rilan & The Bombardiers café Buurman en Buurman - Wageningen
  16. Drive Like Maria Doornroosje - Grote Zaal - Nijmegen
  17. The Great Communicators Zwemfest Festival - Groningen
  18. LGHTNNG Lantaren-Venster - Rotterdam
  19. OIJ Zwemfest Festival - Groningen
  20. Avi On Fire Loburg Live - Wageningen
  21. Drive Like Maria Paard van Troje - Den Haag
  22. Drive Like Maria Paradiso - Grote Zaal - Amsterdam
  23. Mystery Jets De Helling - Utrecht
  24. Bastian Baker Sugarfactory - Kleine Zaal - Amsterdam
  25. Drive Like Maria Metropool - Kleine Zaal - Hengelo
  26. Mitski Paradiso - Kleine Zaal - Amsterdam
  27. Ten Fé DICE - Utrecht
  28. Sven Hammond Hembrug Happening - Zaandam
  29. Spring King DICE - Utrecht
  30. Rilan & The Bombardiers Mijn Streek - Heerlen
  31. Yumi Zouma DICE - Utrecht
  32. Storksky De Tapperij - Heerlen
  33. Conner Youngblood DICE - Utrecht
  34. DePresno DICE - Utrecht
  35. George Cosby DICE - Utrecht
  36. Electric Company De Hip - Deventer
  37. Spring King V11 - Rotterdam
  38. Sleepers' Reign Cafe Altstadt - Eindhoven
  39. Lucas Hamming Kadepop - Groningen
  40. Blupaint Het Klooster - Woerden
  41. Sven Hammond Late Summer Jazz Festival - Uden
  42. SWAMPMOTHER (solo) TivoliVredenburg Cloud Nine - Utrecht
  43. Storksky Burgerweeshuis - Deventer
  44. Rilan & The Bombardiers Dans en bierencafe Persee - Deventer
  45. Avi On Fire Productiehuis Oost-Nederland (ON) - Deventer
  46. Lucy Rose TivoliVredenburg Cloud Nine - Utrecht
  47. Blupaint De Groot - Eindhoven
  48. Electric Company Cafe Altstadt - Eindhoven
  49. Rilan & The Bombardiers Ketelhuis - Eindhoven
  50. Indian Askin Singelfestival Edam - Edam
  51. Storksky De Kram - Eindhoven
  52. Avi On Fire De Burger - Eindhoven
  53. Electric Company Kytopia - Utrecht
  54. The Day Café de Oude Jan - Delft
  55. The Great Communicators Paradiso - Kleine Zaal - Amsterdam
  56. Storksky Cafe de Joffer - Delft
  57. Sleepers' Reign Paradiso - Kleine Zaal - Amsterdam
  58. Sunflower Bean Paradiso - Kleine Zaal - Amsterdam
  59. Yuna Paradiso Noord, Tolhuistuin - Amsterdam Noord
  60. Indian Askin Strøm - München
  61. Wintersleep Sugar Factory - Kleine Zaal - Amsterdam
  62. Sunflower Bean Merleyn - Nijmegen
  63. Max Jury 7Layers festival - Amsterdam
  64. The K. Breda Barst - Breda
  65. Wintersleep Cafe Altstadt - Eindhoven
  66. Fear of Men V11 - Rotterdam
  67. Sunflower Bean ACU - Utrecht
  68. Nathan Ball 7Layers festival - Amsterdam
  69. Echo Movis Metaal Kathedraal - Utrecht
  70. Matthew and the Atlas 7Layers festival - Amsterdam
  71. Pinegrove Sugar Factory - Kleine Zaal - Amsterdam
  72. Tim Vantol Duycker - Hoofddorp
  73. Sue The Night Breda Barst - Breda
  74. Hanna Leess 7Layers festival - Amsterdam
  75. Indian Askin Kesselhaus -
  76. Rilan & The Bombardiers De Azijnfabriek - Roermond
  77. Liptease RotterdamseKost - Rotterdam
  78. Town of Saints De Nacht van Kunst & Kennis - Leiden
  79. Blupaint Het Vliegende Paard - Zwolle
  80. OIJ De Nacht van Kunst & Kennis - Leiden
  81. The Parrots Sugar Factory - Kleine Zaal - Amsterdam
  82. The Day Bitterzoet - Amsterdam
  83. Rilan & The Bombardiers Hedon - Zwolle
  84. Avi On Fire Paard van Troje - Paardcafe - Den Haag
  85. Drive Like Maria Breda Barst - Breda
  86. Pinegrove V11 - Rotterdam
  87. Storksky Hedon - Zwolle
  88. Tim Vantol Fort Vijfhuizen - Hoofddorp
  89. Liptease Film by the Sea - Vlissingen
  90. Yuna Bird - Rotterdam
  91. MOTHXR Bitterzoet - Amsterdam
  92. Indian Askin Breda Barst - Breda
  93. The Parrots V11 - Rotterdam
  94. Niels Geusebroek Hart op de Tong - Amsterdam
  95. The Day Rotown - Rotterdam
  96. MOTHXR Rotown - Rotterdam
  97. Storksky Gigant - Apeldoorn
  98. Memphis Maniacs Parkfeesten Helden - Helden
  99. Avi On Fire Gigant - Apeldoorn
  100. Liptease RotterdamseKost - Rotterdam
  101. Electric Company The Shamrock - Nijmegen
  102. The Day Café Daen - Nijmegen
  103. Rilan & The Bombardiers Doornroosje - Nijmegen
  104. Storksky Merleyn - Nijmegen
  105. Fake Artist Nep - Amsterdam
  106. Avi On Fire Lebowski - Nijmegen
  107. Walrus Paradiso - Kleine Zaal - Amsterdam
  108. Kovacs Amsterdamse Bos - Amstelveen
  109. Christon Amsterdamse Bos - Amstelveen
  110. Karl Blau Paradiso - Kleine Zaal - Amsterdam
  111. Blupaint Magneetfestival - Amsterdam
  112. Gill Landry Roepaen Nightclub - Ottersum
  113. Drive Like Maria Plato Planet - Groningen
  114. Friars Utrecht Kookt - Utrecht
  115. Gill Landry Take Root - Groningen
  116. Indian Askin Popmonument - Bergen op Zoom
  117. Erika Wennerstrom (Heartless Bastards) Take Root - Groningen
  118. Project Bongo Paradiso - Amsterdam
  119. Lucas Hamming Appelpop - Tiel
  120. Lucas Hamming Zoute Neuzen - Terneuzen
  121. Rilan & The Bombardiers Alkmaar Culinesse - Alkmaar
  122. Eagulls Incubate - Tilburg
  123. Karl Blau Take Root - Groningen
  124. Sue The Night Utrecht Kookt - Utrecht
  125. Tim Vantol Whiskey & Music - Hengelo
  126. Drive Like Maria Appelpop - Tiel
  127. Friends Of The Family Utrecht Kookt - Utrecht
  128. Rilan & The Bombardiers Utrecht Kookt - Utrecht
  129. Jett Rebel Festival de Opening - Emmen
  130. Storksky Victorie - Alkmaar
  131. Tim Vantol Amsterdamse Bos - Amstelveen
  132. Call It Off Amsterdamse Bos - Amstelveen
  133. IX Paradiso - Kleine Zaal - Amsterdam
  134. Frank Turner & The Sleeping Souls Amsterdamse Bos - Amstelveen
  135. Sunday Sun UVA Opening academische jaar - Amsterdam
  136. The Slow Show Into The Great Wide Open - Vlieland
  137. It It Anita UITfeest - Utrecht
  138. Isaac Gracie Into The Great Wide Open - Vlieland
  139. Call It Off Brandend Zand - Eindhoven
  140. Blupaint Geulpop - Lomm
  141. Electric Company Zomerpop - Opmeer
  142. Storksky BRUIS Festival - Maastricht
  143. Black Box Revelation Misty Fields - Asten-Heusden
  144. Lucas Hamming Slowlands Festival - Boxtel
  145. Indian Askin Misty Fields - Asten-Heusden
  146. traumahelikopter Epop - Epe
  147. Niels Geusebroek Slowlands Festival - Boxtel
  148. The Great Communicators Misty Fields - Asten-Heusden
  149. Indian Askin Epop - Epe
  150. Bells Of Youth Slowlands Festival - Boxtel
  151. Lucas Hamming Paard van Troje - Kleine Zaal - Den Haag
  152. The Great Communicators Koppelpop - Susteren
  153. Memphis Maniacs Bekkerveld Festival - Heerlen
  154. Electric Company HOP Festival - Haarlem
  155. Remy van Kesteren: Tomorrow Eyes Into The Great Wide Open - Vlieland
  156. Jett Rebel Zeeland Nazomerfestival - Middelburg
  157. Ciaran Lavery Into The Great Wide Open - Vlieland
  158. I Am Oak Into The Great Wide Open - Vlieland
  159. Memphis Maniacs Oranjefeesten - Nieuwleusen
  160. STUFF. Cultura Nova - Heerlen
  161. Frankie Cosmos EKKO - Utrecht
  162. STUFF. W2 Poppodium - Den Bosch
  163. Jett Rebel Rotown - Rotterdam

August 2016

  1. Gengahr EKKO - Utrecht
  2. Jett Rebel Winston - Amsterdam
  3. Memphis Maniacs Studenten introductiefeest - Zwolle
  4. Sven Hammond Zeeland Nazomerfestival - Middelburg
  5. Sunday Sun Zeeland Nazomerfestival - Middelburg
  6. Jett Rebel Het Stroomhuis - Eindhoven
  7. Jett Rebel Merleyn - Nijmegen
  8. Sharon Jones & the Dap Kings Amsterdamse Bos - Amstelveen
  9. Memphis Maniacs Zomerparkfeest - Venlo
  10. Sunday Sun UITfestival 2016 - Leeuwarden
  11. Rilan & The Bombardiers Amsterdamse Bos - Amstelveen
  12. Jett Rebel EKKO - Utrecht
  13. Indian Askin Mixtream Festival - Heerhugowaard
  14. The Common Linnets Zomerparkfeest - Venlo
  15. Lucas Hamming Stoppelhaene - Raalte
  16. Indian Askin Stoppelhaene - Raalte
  17. Lucas Hamming Nirwana Tuinfeest - Lierop
  18. Danny Vera Zeeland Nazomerfestival - Middelburg
  19. Sue The Night Glemmer Beach Festival - Lemmer
  20. Gang of Four Zomerparkfeest - Venlo
  21. Rats on Rafts Midgetgolf Madness - Meppel
  22. Sunday Sun Rosa Festival - Sittard
  23. Bells Of Youth Pleinpop - Schijndel
  24. Memphis Maniacs 24- uurs Solexrace - Heeswijk-Dinther
  25. The Common Linnets Zeeland Nazomerfestival - Middelburg
  26. Sue The Night Uitmarkt - Amsterdam
  27. Nahko And Medicine For The People Zomerparkfeest - Venlo
  28. I Am Oak Amsterdam Woods Festival - Amsterdam
  29. Project Bongo Rosa Festival - Sittard
  30. Danny Vera A Night Out With A Singer / Songwriter - Dordrecht
  31. Avi On Fire Melkweg - Amsterdam
  32. Liptease Glemmer Beach Festival - Lemmer
  33. Choir Of Young Believers Amsterdam Woods Festival - Amsterdam
  34. Mala Vita Parkconcert - Poperinge
  35. Storksky Zomerparkfeest - Venlo
  36. The Common Linnets Caprera - Bloemendaal
  37. Indian Askin Zomerparkfeest - Venlo
  38. Call It Off Winston - Amsterdam
  39. Kensington Glemmer Beach Festival - Lemmer
  40. Sunflower Bean Rotown - Rotterdam
  41. Hoodie Allen Melkweg - Oude Zaal - Amsterdam
  42. Bryce Vine Melkweg - Oude Zaal - Amsterdam
  43. William Bolton Melkweg - Oude Zaal - Amsterdam
  44. Rilan & The Bombardiers Woodstock 69 - Bloemendaal aan Zee
  45. Sunflower Bean Noorderzon - Groningen
  46. Max Jury Noorderzon - Groningen
  47. Avi On Fire Vondelpark Openluchttheater - Amsterdam
  48. Indian Askin Lowlands - Biddinghuizen
  49. Lucas Hamming Sjwaampop - Swalmen
  50. Amber Gomaa Jazz au Broukay - Eben Emael
  51. Mala Vita Het Deventer Stads Festival - Deventer
  52. SWMRS Sugar Factory - Kleine Zaal - Amsterdam
  53. Kensington Dutch Valley - Velsen
  54. Memphis Maniacs Dutch Valley - Velsen
  55. Avi On Fire Beachclub Naturel - Schevingen
  56. Dazzled Sticks Woerdense Vakantie Week - Woerden
  57. Ry X Lowlands - Biddinghuizen
  58. Kensington Culinesse - Rotterdam
  59. Memphis Maniacs Culinesse - Rotterdam
  60. STUFF. Lowlands - Biddinghuizen
  61. Show Me The Body S105 - Amsterdam
  62. Niels Geusebroek Culinesse - Rotterdam
  63. Memphis Maniacs Volksfeesten - Varsseveld
  64. Lucas Hamming Zomerfeest - Gorinchem
  65. Drive Like Maria Pukkelpop - Kiewit
  66. Liptease Palm Parkies - Roosendaal
  67. Show Me The Body De Gym - Groningen
  68. Liptease Palm Parkies - Breda
  69. G-Eazy Tivoli Vredenburg Ronda - Utrecht
  70. Liptease Palm Parkies - Dordrecht
  71. Remy van Kesteren: Tomorrow Eyes Amsterdamse Bos - Amstelveen
  72. Indian Askin Zandstock - 't Zand
  73. Sue The Night Zandstock - 't Zand
  74. Lucas Hamming Zandstock - 't Zand
  75. Moddi Prinsentuinconcerten - Leeuwarden
  76. Danny Vera Zandstock - 't Zand
  77. Mala Vita The Sommerfest of Rhein - Flammen Koblenz
  78. Liptease Fonnefeesten - 9160 Lokeren
  79. Bells Of Youth ZOOmeravonden - Amsterdam
  80. BEA1991 Appelsap - Fresh Music Festival - Amsterdam
  81. Indian Askin La Truite Magique - Tavigny
  82. Lucas Hamming Huntenpop - Ulft
  83. Dazzled Sticks Waterpop - Wateringen
  84. Memphis Maniacs PJGU Pulling - Montfoort
  85. Kensington Zandstock - 't Zand
  86. Drive Like Maria Waterpop - Wateringen
  87. Project Bongo Bierfestival HOP - Rotterdam
  88. Storksky La Truite Magique - Tavigny
  89. Jett Rebel Caprera - Bloemendaal
  90. Echo Movis Horizontour - Waddeneilanden
  91. FIDLAR Paradiso Noord, Tolhuistuin - Amsterdam Noord
  92. Tom James Amsterdamse Bos - Amstelveen
  93. Nahko And Medicine For The People Amsterdamse Bos - Amstelveen
  94. Memphis Maniacs Solar Weekend Festival - Roermond
  95. OIJ Solar Weekend Festival - Roermond
  96. Avi On Fire Amsterdamse Bos - Amstelveen
  97. Danny Vera Grote Beek Pop - Eindhoven
  98. Project Bongo Strandtent De Pit - 'S gravenzande
  99. Neil Finn Amsterdamse Bos - Amstelveen
  100. Memphis Maniacs Zum Schluss - Someren-Eind
  101. Sunday Sun Popweekend Schagen - Schagen
  102. IX Winston - Amsterdam
  103. Sue The Night Schollenpop - Scheveningen
  104. Sven Hammond Wallenpop - Hellevoetsluis
  105. Memphis Maniacs Schollenpop - Scheveningen
  106. Sven Hammond Schollenpop - Scheveningen
  107. LGHTNNG Almaty Summer Festival - Almaty
  108. IX Vondelpark Openluchttheater - Amsterdam
  109. Danny Vera Openluchttheater Ede - Ede
  110. Memphis Maniacs Popweekend Schagen - Schagen
  111. Friends Of The Family Zomerterras - Vlaardingen
  112. OIJ Parksessies - Haarlem

July 2016

  1. Liptease Lebbeke Bruist - Lebbeke
  2. Indian Askin Dieksiepop - Haarle
  3. The Hickey Underworld WeitjeRock - IJzendijke
  4. Rilan & The Bombardiers ZOOmeravonden - Amsterdam
  5. The Hickey Underworld Minirok - Stramproy
  6. Black Box Revelation WeitjeRock - IJzendijke
  7. Project Bongo Beachclub Naturel - Schevingen
  8. traumahelikopter Patronaat - Main Hall - Haarlem
  9. Storksky Zwarte Cross - Lichtenvoorde
  10. Friends Of The Family Zwarte Cross - Lichtenvoorde
  11. Memphis Maniacs Zwarte Cross - Lichtenvoorde
  12. Blupaint Raadpop - Nederweert
  13. STUFF. 22Fest - Amsterdam
  14. The Elementary Penguins ZOOmeravonden - Amsterdam
  15. Lucas Hamming Zwarte Cross - Lichtenvoorde
  16. Friends Of The Family Texfree Festival - Venlo
  17. Rosie Lowe 22Fest - Amsterdam
  18. Honne 22Fest - Amsterdam
  19. Circa Waves Zwarte Cross - Lichtenvoorde
  20. Remy van Kesteren: Tomorrow Eyes Wonderfeel Festival - 's Graveland
  21. Indian Askin Zwarte Cross - Lichtenvoorde
  22. IX Festival Hongerige Wolf - Hongerige Wolf
  23. Storksky Valkhof Festival - Nijmegen
  24. Kensington Zwarte Cross - Lichtenvoorde
  25. Drive Like Maria Zwarte Cross - Lichtenvoorde
  26. Royal Republic Zwarte Cross - Lichtenvoorde
  27. Memphis Maniacs Vierdaagsefeesten Nijmegen - Nijmegen
  28. Rats on Rafts Valkhof Festival - Nijmegen
  29. Lucas Hamming Vierdaagsefeesten Nijmegen - Nijmegen
  30. IX Paradiso - Grote Zaal - Amsterdam
  31. Kensington Park City Live - Heerlen
  32. Rilan & The Bombardiers StadsOase - Apeldoorn
  33. The Common Linnets Valkhof Festival - Nijmegen
  34. Jett Rebel Popcity - Drachten
  35. Remy van Kesteren: Tomorrow Eyes Welcome To The Village Festival - Leeuwarden
  36. Lucas Hamming Park City Live - Heerlen
  37. Indian Askin Amersfoort Kookt - Amersfoort
  38. Jett Rebel Park City Live - Heerlen
  39. Christon Big Rivers - Dordrecht
  40. Indian Askin Young Art Festival - Beverwijk
  41. Sue The Night Big Rivers - Dordrecht
  42. Avi On Fire Welcome To The Village Festival - Leeuwarden
  43. Lucas Hamming Fields of Joy Festival - Oldenzaal
  44. Leyya Wildeburg Festival - Noordoostpolder
  45. Kensington Woodstock Festival Poland -
  46. The Great Communicators Amersfoort Kookt - Amersfoort
  47. Indian Askin Park City Live - Heerlen
  48. Drive Like Maria Valkhof Festival - Nijmegen
  49. Sven Hammond Vierdaagsefeesten Nijmegen - Nijmegen
  50. Town of Saints Big Rivers - Dordrecht
  51. Sue The Night Amersfoort Kookt - Amersfoort
  52. HATY HATY Welcome To The Village Festival - Leeuwarden
  53. Mala Vita Westerpop - Delft
  54. Storksky Big Rivers - Dordrecht
  55. I Am Oak Amsterdamse Bos - Amstelveen
  56. The Common Linnets Amsterdamse Bos - Amstelveen
  57. Beaty Heart Welcome To The Village Festival - Leeuwarden
  58. HATY HATY Wildeburg Festival - Noordoostpolder
  59. Memphis Maniacs Fields of Joy Festival - Oldenzaal
  60. Lucas Hamming Grenswerk Open Air - Venlo
  61. Niels Geusebroek Vondelpark Openluchttheater - Amsterdam
  62. STUFF. North Sea Jazz Festival - Rotterdam
  63. Kensington Bospop - Weert
  64. Memphis Maniacs ENJOY HHW - Heerhugowaard
  65. Town of Saints ZOOmeravonden - Amsterdam
  66. Sunday Sun Breda Live - Breda
  67. Kensington Breda Live - Breda
  68. Dazzled Sticks Dijkpop - Andijk
  69. Friends Of The Family Heech Simmer Festival - Heeg
  70. Indian Askin Waldstock Festival - Pegnitz
  71. Adam & The Relevants Stone Rock - Dalfsen
  72. Town of Saints Dijkpop - Andijk